ZEGHY AKNE KREMİ NEDİR?

Zeghy Akne Kremi Nedir?

Cilt üzerine çıkan akne ve sivilce birçok insanın ortak problemidir. Cilt üzerinde çıka akne; ergenlik döneminde oluşacağı gibi yağlı ve sağlıksız gıdalar tüketmeye ya da psikolojik olarak sinir ve strese de bağlı olabilir. Akne oluşumu nedeni ile cilt üzerinde sivilce, kızarıklık, yağlı bir görünüm gibi olumsuz etkiler de meydana gelebilir. Böyle bir olumsuzluk ile karşılaşmamak için cilt temizliğine özen göstermek oldukça önemlidir. Peki Zeghy Akne Kremi nedir? Cilt üzerinde oluşan aknelerin giderilmesine yardım ederken, akne oluşumuna da engel olmayı amaçlayan bir kremdir.

Zeghy Akne Kremi cildin iyileşmesine, oluşan izlerin onarılmasına yardım eder. Zeghy Akne Kremi cildi soyarak hızlı bir şekilde onarılmasına yardımcı olur. Zeghy Akne Kremi aynı zamanda cilt üzerindeki ince yaşlılık çizgilerini ve kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olan bir cilt bakım kremidir. Cilt derisinin yenilenmesine yardım eder.

Zeghy Akne Kremi İçeriği Nedir?

Zeghy Akne Kremi içeriğinde bulunan aynısefa özleri, badem yağı ve aloe vera sayesinde cildin nemlenmesine yardımcı olur. Zeghy Akne kremi tüm cilt tipleri için uygun bir kremdir. Alkol, paraben, parfüm ve parafin içermez.

Zeghy Akne Kremi Nasıl Kullanılır?

Zeghy Akne Kremi, gece uyumadan önce Zeghy Temizleme sütü ve temizleme losyonu ile temizlediğiniz cildinize uygulanan bir kremdir. Cilt üzerinde akneli bölgeye yetecek miktarda Zeghy Akne kremi alınır ve izler üzerine ince tabaka halinde sürülür. Düzenli ve önerilen kullanım gerçekleştirildiğinde olumlu etkisini göstermeyi amaçlayan bir kremdir.

UYARI: Zeghy Akne Kremi bir ilaç değildir. Akne gidermeye yardımcı bir cilt bakım kremidir. Önerilen kullanım dışına çıkılmamalıdır. Göz ile temas edilmemelidir. Serin ve kuru yerde muhafaza edilmelidir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.