‘Yıldızlar Diyeti’ ile Yıldız Gibi Parlayın!

mankenlerBrad Pitt, Tom Cruise, Julia Roberts, Keanu Reeves, Cameron Diaz, Madonna, Mel Gibson, Minnie Driver, Jim Carey ve Mariah Carey gibi dünyaca ünlü yıldızların hayranlık uyandıran vücutlarının gizemi çözüldü.

Jimnastik salonlarında saatler harcamadan, açlık diyetleri yapmadan hayran olunacak bir vücuda kavuşmanın sırrı ünlüler diyeti ile ortaya çıktı.

Sevdiğiniz Yiyecekleri Yiyerek Kilo Verin!

Diyet yapmak pek çok kişinin aklına ‘tatsız, tuzsuz yiyecekler geçen öğünler’ olarak kazınmıştır. Ancak bu diyet çok farklı. Yine sevdiğiniz yiyecekleri yiyebileceğiniz Yıldızlar Diyeti ile, çok değil 1 haftada gözle görülür bir değişim yaşayacaksınız. Yaşınız ve cinsiniz ne olursa olsun güvenle uygulayacağınız bu diyetle hem formda hem de sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Bu Diyetle Gençleşin

Yıldızlar Diyeti’nin en önemli özelliklerinden biri de hastalıklara karşı vücudunuzu daha dirençli kılması. Uzmanların açıklamalarına göre, bu programı düzenli olarak uygulayan herkes, diyabetten çeşitli kanser hastalıklarına kadar pek çok hastalık riskini en aza indiriyor. Bu diyet aynı zamanda kemik erimesi gibi sorunları da ortadan kaldırarak kendinizi daha genç hissetmenize yardımcı oluyor. Şimdi de dilerseniz öve öve bitiremediğimiz bu diyeti anlatalım:

Spor Çok Önemli

Uygulaması son derece kolay olan ve aslında bir yaşam tarzı olarak kabul edilmesi gereken Yıldızlar Diyeti’nde spor çok önemli. Öyle uzun uzun spor salonlarına gitmeye ihtiyacınız yok. Hazır iklimler de yazı işaret ederken, sıcak havaların tadını dışarda geçirin. Düzenli olarak yürüyüş yaparak ve koşarak düzenli bir spor hayatı oluşturabilirsiniz kendinize.

Enerjiyi Artırıcı Besinler

Yıldızlar Diyeti’nin program maddelerinden bir diğeri de enerji sağlayan ve kilo vermeye yardımcı olan besinleri haftada en az 2-4 kez tüketmeniz. İşte bu yiyecekler ve içecekler:

  • 1 bardak içine Ginseng katılmış yeşil çay
  • 2 kaşık katıksız, organik bal
  • 2 kaşık organik elma sirkesi

En İyi Yağ Yakıcı: Elma Sirkesi

Elma sirkesi toksinlerin vücuttan atılmasını sağlar ve en iyi yağ yakıcıdır. Elma sirkesinde bulunan özellikler yeni yağ hücrelerinin oluşmasını da engeller. Bu nedenle salatalarınızda fazla kalori içeren soslar yerine hem lezzetli hem de yağ yakıcı etkisi bulunan elma sirkesini kullanabilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden biri de bol su tüketmek. Her gün hem sağlığınız hem de kilo vermeniz için en az; 10-15 bardak su tüketmelisiniz.