VARİFLEX KREM NASIL KULLANILIR?

Ayak ve bacaklardaki varisli görüntü fazlasıyla rahatsız edicidir. Varis rahatsızlığı önlem alınmadığı ve ilerlediği zaman daha ciddi problemlere neden olabilir. Variflex krem varisli bölgeye kendinizin rahatlıkla uygulayabileceği bir cilt kremidir. Variflex krem varis gidermeye yardımcı kremdir.

Variflex krem ağrısız ve acısız bir yöntemle varis probleminden kurtulmanıza destek sağlar. Variflex krem hem erkeklerin hem de bayanların kullanımı için uygundur. Variflex krem pahalı lazer tedavilerine ya da cerrahi operasyonlara gerek kalmadan varislerinizin geçmesine yardımcı olur. Bacaklardaki ağırlık, karıncalanma, uyuşma gibi problemlerin giderilmesine yardım eder. Bacaklardaki örümcek ağı görünümünün ve kılcal damar çatlamalarının iyileşmesine yardımcı olur. Bacaklarınızın sağlıklı görünümüne geri kavuşabilmesi için sizde Variflex krem kullanabilirsiniz. Cildinizin rahatlamasına yardım eder. Peki Variflex krem nasıl kullanılır ?

variflex krem sipariş

Variflex, krem formunda olduğu için kullanımı diğer kremler ile aynıdır. Variflex krem ayak ve bacaklardaki varisli, ağrılı bölgelere sürülerek uygulanır. Varisli bölgeye yetecek miktarda Variflex krem alınır ve dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanır. Kremin deriye daha iyi bir şekilde nüfuz edebilmesi için masaj yaparak uygulanması gereklidir. Variflex krem kullanım süresi 1,5 haftadır.  Variflex krem içeriği bitkisel ve doğal ürünlerden oluşmaktadır. Troxerutin, at kestanesi, bal, pelin, ginkgo biloba, kafein, papatya, ısırgan  otu, limon, Hindistan cevizi yağı içerir. Kılcal çatlakların onarımına yardımcı olur. Ayak derisini mikroplardan arındırmaya destek verir. Ödemi ve iltihabı azaltır. Hücrelerin yenilenmesine yardımcı olur.

UYARI: Varifex krem bir ilaç değildir. Varis gidermeye yardımcı bir varis kremidir. Herhangi bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Kremi uyguladıktan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız. Göz ile temas etmemesine dikkat ediniz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.