STOPSORE AFT NEDİR?

İnsanların dudak çevresinde,  ağız içinde veya dil çevresinde meydana gelen beyaz ağız yarası, genellikle vitamin eksikliğinden veya insanların gerginlik veya strese girmelerinden kaynaklı tepki olarak çıkabilir.

Genellikle halk arasında Aft adıyla bilinen bu yara, geçene kadar kişiye halsizlik ve baş ağrısı gibi rahatsızlıklar verir. Ağız yarası Aftın çıkma sebeplerinden bazıları; hormonal dalgalanmalar, kullanılan diş macunları ya da gargaralardır. Bazı hastalıklarda ağız içinde aft oluşumuna sebep olabilir. Ağız içi yaraları için geliştirilen Stopsore Aft Nedir? Ağız yaralarını iyileştirmeye yardımcı olan bir üründür. Ağız içine uygulandığında o andan itibaren yara üzerinde olumlu bir etki sağlamayı amaçlayarak geliştirilmiştir.

Ağız yarasının geçmesine karşı çaresiz kalmayacağınız bir ürün olmayı amaçlayan Stopsore AFT, kullanıldığı andan kısa bir süre sonra etkisini göstermeyi hedefler. İçeriği sayesinde hem yaraları geçirmeye yardımcıdır hem de ağız kokusu gidericidir. Ağız içine protez kullanan kişilerin, protezlerinin ağız içine tam yerleşmemesi sonucu ağızlarında yara oluşur. Stopsore Aft bu sebeple oluşan yaralara da iyi gelen bir üründür.  Stopsore ağız aft giderici tamamen doğal içeriğe sahip olduğu için ağzında yara çıkan her yaş grubundan insanın kullanabileceği bir üründür. Ve ürün sprey formundadır. Yanınızda da rahatlıkla taşıyabileceğiniz Stopsore Aft’ı gerektiği anda kullanabilirsiniz. Ağız içindeki mikrobik enfeksiyonlarla başa çıkar ve iyileşmesine yardımcı olur.

Stopsore ATF Kullanımı; bitki özlerinden elde edilen bir üründür ve ağız içinde etkilidir. Diş bakımınızı yaptıktan sonra kullanabilirsiniz. Günde 2 kez aft olan bölgenin üzerine 2 sprey kadar sıkabilirsiniz. Beklettikten sonra ağzınızı iyice çalkalayıp tükürünüz.

UYARI: Sadece ağız yaraları için üretilen bu ürün başka alanda kullanılmaz. Herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılabilecek bir ilaç değildir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.