STOP GREY (STOPGREY) SAÇ BEYAZLIĞINI GİDERİCİ LOSYON

STOP GREY NEDİR?

Geçen yıllar saçlarınıza kırlar mı düşürüyor. Kendinizi yaşlanmış mı hissediyorsunuz. Söylemek gerekirse saçlarınızın beyazlamasının yaşınızla birebir alakası yoktur. Çünkü bazen saçların beyazlaması genetiğinizle alakalı olabiliyor. Veya çok stresli bir yapınız varsa üzüntü, sinir ve streste saçlarınızın erken yaşta beyazlamasına neden oluyor.

Çoğu insan saçlarının beyazlamasına karşı saç boyalarını tercih etmektedir. Fakat bu ne kadar sağlıklı olabilir? Saç boyaları saç beyazlamasına karşı kesin çözüm olmadığı gibi saçları da yıpratmaktadır. Peki Stop Grey nedir? Saçların beyazlamaması için geliştirlen formülü ile kendi saçınızın rengini korur. Boya içermeyen bir formüle sahiptir. Her saç rengine uyumludur ve uygulandığı zaman yavaş yavaş nüfuz eder. Etkisi ani bir şekilde görülmez. Stop Grey, saçınızı günden güne kendi rengine getirecek olan pigmenti saç gövdesine yükler.  Beyazlamış saçın bulunduğu bölgeye uygulayabilirsiniz.

Stop Grey’in içeriğinde;  Bismut sitrat, bismut sülfür, panthenol, castor oil bulunmaktadır.

Stop Grey nasıl kullanılır?

Losyon olan Stop Grey’i kullanmadan önce şişe çalkalanır ve her sabah kuru temiz saçınızın beyaz kısımlarına uygulanır. Avuç içinize dökerek uygulayacağınız bölgeye masaj yapabilirsiniz. Saçınızın her tarafına dağılana kadar uygulamaya devam edin.  Eğer saçınızın tümünde beyazlık varsa tümüne uygulayabilirsiniz. Uyguladıktan sonra saçınızı her zamanki taradığınız yöntemle tarayınız. Saçlarınızı kurutma makinasıyla da kurutabilirsiniz. Stop Grey’in uygulanma süresi  3 veya 4 haftadır.  Bu süre boyunca aksatmadan her gün uygulanmalıdır. İstenilen saç rengi elde edildikten sonra, rengi korumak için de haftada 2-3 kez temiz ve kuru saçınıza uygulayabilirsiniz. Ürün açıldıktan sonra 6 ay sonra tüketilmelidir.Stop Grey saç beyasaçlarınızın beyazlığını giderirken aynı zamanda parlaklık ve canlılık da verir. Stop Grey saç beyazlığı giderici kullanmadan önce mutlaka talimatı okuyunuz. Stop Grey ürününü sadece saçınıza kullanınız. Saçınızdan hariç başka bir yere uygulamayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.