Şok Diyetle 10 Günde 5 Kilo Verin!

dietFazlalıklarınızdan kurtulmak için 10 günde 5 kilo vermenize olanak sağlayacak olan şok diyet uygulamaya ne dersiniz? 10 günden fazla uygulanması sakıncalı olan bu diyete başlamadan önce gün içerisinde 2-3 litre su içmeyi kendinize alışkanlık haline getirmelisiniz. En iyi yağ yakıcı olan suyu bedeninizden uzaklaştırmamanız gerekiyor. Formoline gibi destekler alıp kilo vermeye çalışıyorsanız, şok diyetle birlikte daha kısa sürede çözüme ulaşabilirsiniz.

Şok diyette sabah kahvaltısında sadece 1 meyve, kızarmış 1 dilim tahıl ekmeği ve çaya yer verebilir, bir gün çay, diğer gün çay yerine greyfurt suyu seçimi yapabilirsiniz. Öğle yemeğinde ise 1 parça haşlanmış kırmızı et ya da bunun yerine ızgarada pişmiş tavuk göğsü tüketebilir, yanında domates ve yine şekersiz çaya yer verebilirsiniz. Ara öğünlerde bir kase yoğurt ve bir meyve ya da bir dilim karpuz gibi seçeneklerden yararlanmanız da mümkün. Akşam yemeğinde yine 1 dilim kızarmış ekmek, yeşil salata ve meyve yemelisiniz. Sürekli aynı şeyi tüketmekten sıkılmamak için bir dün yeşil salata diğer gün meyve salatası şeklinde seçimler de yapabilirsiniz. Gün içerisinde 3 litre su tüketmeye başladığınızda L112 için de faydalı bir adım atmış olabilirsiniz.

Kendinizi halsiz ve enerjinizi düşük hissettiğiniz günlerde öğle yemeklerine haşlanmış tuzsuz ve yağsız patates ekleyebilir, lifli yapısıyla tok kalmanızı sağlayacak olan meyve tüketimi gerçekleştirebilirsiniz. Bunlara ek olarak Formoline L112 desteği de almak istiyorsanız, kadınlar ve erkekler için ayrı formüle sahip olan, Sağlık Bakanlığı onaylı bu ürünü Almanya, Hollanda ve Belçika gibi ülkelerden de sipariş edebilirsiniz.