Soğan Çorbası İle Ödem Atarak Zayıflayın

sogan_a3c819a4-caac-4419-a402-6021fa4b98f1_1Diyet üzerine birçok çalışma yapmış olabilirsiniz ne yaparsanız yapın bu durumdan fayda sağlayamadığınız da olmuştur nedir peki diyet yapmamızı etkileyen faktörler diyet yaparken ne yapılması gerektiğini belki de en iyi bilenlerdensiniz ama durumdan pay çıkaramayarak ilerleyemediyseniz yapacak hiçbir durum yok diye düşünmeyin.

Aslında en önemli mantık sağlıklı beslenmek tabi bunu yanında vücudumuza çok yararlı olabilecek ödem atmamıza yardımcı olacak besinlerle hafif diyetlerde yapabilirsiniz, bu diyetlerle ödeminizi atabilir ve sağlıklı beslenmenin bir sonraki evresine geçebilirsiniz. Konu buradan açılmışken sizin için iyi olabilecek bir diyet sunmak istedim. Soğan çorbası diyeti ile 3 günde ödeminizi atarak 3 kilo gibi gözle görülür şekilde zayıflayacaksınız. Yalnız söylediğim gibi bu diyetle ödeminizi atıp daha sonra da sağlıklı beslenmeye devam etmelisiniz.3 günlük sürecek bu diyetten sonra sağlıklı beslenme şeklinize devam etmelisiniz bu diyete devam etmemelisiniz.

Soğan Çorbası: yarımşar kilo iki çeşit sebze ile soğan çorbası 6 adet soğandan ve yağsız et suyu ile yapılır. Soğan çorbasında yağ kesinlikle yasaktır. Limon ve baharat kullanılabilir soğan çorbasını isteyenler içerisine sebze katmadan da yapabilirler.

1.Gün

Sabah Kahvaltısı: Bir dilim beyaz peynir, yanında şekersiz çay

Öğle Yemeği: İstediğiniz kadar meyve ve çorba yiyebilirsiniz.

Akşam Yemeği: İstediğiniz kadar meyve ve çorba yiyebilirsiniz.

2.Gün

Sabah Kahvaltısı: İstediğiniz kadar meyve ve çorba yiyebilirsiniz.

Öğle Yemeği: İstediğiniz kadar meyve ve çorba yiyebilirsiniz.

Akşam Yemeği: İstediğiniz kadar et yanında istediğiniz kadar çorba yiyebilirsiniz.

3.Gün

Sabah Kahvaltısı: İstediğiniz kadar meyve ve çorba yiyebilirsiniz.

Öğle Yemeği: İstediğiniz kadar meyve ve çorba yiyebilirsiniz.

Akşam Yemeği: Pirinç lapası yanında(muz, üzüm hariç) ve soğan çorbası.