Santelife Form Çorbası Kullananlar

Lif, gıdaların bağırsak enzimleri tarafından sindirilmediği kısmıdır. Günlük olarak alınması gereken lif miktarı her 1000 kalori için 14 gramdır. Her gün 2000-2500 kalori alan sağlıklı yetişkinler için 28-35 gram arası besin lifi önerilmektedir. Lif kaynaklı beslenmek sindirim sisteminin daha hızlı ve sağlıklı çalışmasına yardımcı olması sebebiyle lifli besinler tüketmek oldukça faydalıdır. Özellikle bağırsak hareketlerinin hızlanmasını sağlayan lifli besinler kabızlık gibi bağırsak problemi yaşayanların tüketilmesi önerilmektedir. Bu nedenle sindirimi hızlandırması nedeniyle kilo vermemize yardımcı olan lifli besinler aynı zamanda diyet yapanlarında yardımcısı olmuştur. Eğer diyet yapıyorsanız daha ağırlıklı lifli besinler tüketmeniz kilo vermenize yardımcı olacaktır.

Santelife Sebze Form Çorbası Nedir?

İçerisinde çeşitli baharat, bitki ve sebze kurusunu barındıran Santelife, 21 günlük kullanım için 1 kutu içerisinde 21 adet form çorbasından oluşmaktadır. Günde 1 adet santelife form çorbasını akşam yemeğinden 15-20 dakika önce tüketmeniz önerilmektedir. Kullanımı: oldukça basit olan Santelife form çorbası, 250-300 ml. civarındaki 1 kupa kaynamış suyun içerisine 1 adet form çorbası atarak 3-4 dakika kadar demlenmesini sağladıktan sonra içebilirsiniz.

Santelife Form Çorbasının İçeriği ve Kullanımı:

İçeriğinin daha çok doğal bitki, baharat ve sebze bulundurması nedeniyle birçok kişinin dikkatini çeken ve güvenerek tüketmesini sağlayan diyet ürünlerinden biride Santelife form çorbası olmuştur.

*** Domates, sarımsak, maydanoz, Soğan, lahana, yeşil biber, Brokoli, kırmızı acı biber, kereviz, Zencefil, karabiber, kimyon gibi sebzelerin ve baharatların kurutulmuş hali bulunmaktadır.

Santelife Form Çorbası Türkiye’den Sipariş Vermek İçin;

Orijinal ürün garantisi ile birlikte Ankara, İstanbul, Kars, İzmir, Antalya, Şanlıurfa, Muğla, Bursa ve Türkiye’nin birçok şehrinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sipariş vermek ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurabilirsiniz. Ürün hakkında detay ve kampanyalar konusunda bilgi almak için sitemizi takip ediniz.

Santelife Form Çorbası Avrupa’dan Sipariş Vermek İçin;

En kısa sürede yurt dışına teslimat imkanları ile birlikte Almanya(Germany), Hollanda(Netherlands), Danimarka(Denmark), İtalya(Italy), Belçika(Belgium), Fransa(France) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Santelife form çorbasına sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Santelife, sante life, santelife nedir, form çorbası, santelife form çorbası, form çorbası içeriği, santelife nasıl içilir, kampanya, sipariş, avrupa, avrupa sipariş, santelife avrupa, santelife kullanımı, santelife avrupa sipariş, kilo verme yöntemleri, kilo kontrol, sağlıklı kilo verme, diyet önerileri, diyet listesi, sağlıklı diyet listesi, çorba, sağlıklı çorba, sebze çorbası, diyet çorbası, lahana çorbası, form çorbası