Sakal Serumu Nasıl Kullanılır

Sakal serumu, içeriğinde bitkisel özler bulunduran ve bu özlerin sakal köklerine etki etmesi ile birlikte sakalların uzamasını, kıl köklerinin canlanmasını sağlayan bir üründür. Bu ürün ile birlikte sakal ve bıyık azlığı yaşayan erkekler için oldukça faydalı bir serum üretilmiş oldu. Black Marble bu anlamda sakal serumları arasında en iyi olmaya hak kazandı.

Kadınların makyaj yaparak kazandığı çekiciliği erkeklerde sağlayan  sakal ve bıyık olarak karşımıza çıkarıldı. Genel olarak bakıldığında sakallı erkekler sakalsız erkeklere oranla daha fazla etkileşim sağlayarak sosyal çevrelerini daha geniş tutuyorlar. Görsel olarak kadınlar tarafından daha çok tercih edilen sakal erkeği bir adım daha öne çıkarmaktadır. Doğal yöntemler tercih edilerek hazırlanan Kara Mamba yağlı sakal serumu ile istenilen gür ve uzun sakallara ulaşmak mümkün.

black marble serum fiyati

Sakal serumu olarak üretilen bir çok marka arasında erkekler tarafından en çok tercih edilen ve memnuniyet dönüşleri olarak başarılı bir oran yakalayan Black Marble ile bir çok erkek daha hayal ettiği çekici bıyık ve sakallara sahip olabilir.

Sakal Serumu Nasıl Kullanılır

Sakal serumu kullanımı kolaydır. Eğer sakallarınız seyrekse 3-4 damla , eğer sakalınız yoksa 6-7 damla sakal serumunu, sakal ve bıyıklarınıza masaj yaparak uygulayın. Uygulama yaptığınız bölge de sakal ve bıyık var ise şekillendirin. Uygulama sonrası 30 dakika bekleyin. Daha sonra  sakallarınızdan serumu arındırın. Traş olarakta bu işlemi yapabilirsiniz.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız
black marble yorumlar, black marble saç serumu kullanımı, black marble eczanelerde varmı, black marble özellikleri, black marble karaca, black marble texture, black marble wallpaper, black marble reklam, black marble ekşi, black marble kızlar soruyor, black marble gerçek yorumlar, black marble sakal çıkarır mı,black marble yorumlar, black marble yorum, black marble yorum ekşi,black marble youtube,black marble kullanıcı yorumları, black marble işe yarıyor mu