Pro Care Serum Sadece Saça mı Uygulanır?

Kilomuzu kontrol etmemize, sağlıklı yaşamamıza, dinç kalmamıza, hastalıklardan korumamıza yardımcı olan besinler aynı zamanda sağlıklı saçlara sahip olmamıza da yardımcı oluyor. Sadece vücudun değil saçlarında bazı vitaminlere ihtiyaç duyarak güçlendiğini biliyor musunuz? Doğanın bize sunduğu besinlerin, bitkilerin, yiyeceklerin; göze, kalbe, mideye, böbreğe ve ciğerlerimize birtakım faydaları olduğu gibi bazı yiyeceklerinde saçların sağlıklı uzamasını, gürleşmesine, kırılmamasına etkileri vardır. Saçın ihtiyaç duyduğu vitaminler arasında; başta B grubu vitaminleri A,E ve C vitaminleri yer alır. Bu vitaminlerin bulunduğu besinler ise; balık, fıstık, fındık, yumurta sarısı, karaciğer, bira mayası, tereyağı, böğürtlen, havuç, ayçiçeği yağı, peynir, soya fasulyesi ve muz gibi bazı besinler saçı besleyen vitaminler açısından zengindir. Eğer cansız, yıpranmış ve mat saçlara sahipseniz gün içerisinde vitamin açısından zengin olan bu besinlerden bol bol tüketerek saç sağlığınızı koruyabilirsiniz. Sadece saç sağlığı için değil sağlıklı ve zinde bir vücuda sahip olmanızı sağlayan bu besinler hem lezzetiyle hem vitaminleri ile size yardımcı olacaktır.

Pro Care Saç, Sakal ve Bıyık Serumu

330 ml. şişede belirli bir karışımdan oluşan pro care içerisinde; Aqua, Betula Alba, Propylene Glycol, Chamomilla Recutita, Panicum Miliaceum, Salvia Officinials, Urtica Dioica, Aquisetum Arvense, Humulus Lupulus, Chinchona, Camelia Sinensis, Tilia Cordata, Penthanol, Niacin, Biotin gibi bazı maddeler içerir.

Pro Care Yan Etki Var mı?

İlaç olmayıp sadece kozmetik bakım ürünü olan pro care serum, tedavi amaçlı kullanılamaz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve oda sıcaklığında saklayabilirsiniz.

Pro Care Serum Kullanımı

Kullanmadan önce şişeyi karıştırarak, içerisinde bulunan losyonu cam tüp üzerinde belirtilen siyah çizgiye kadar çekiniz. Belirli miktarda çekilen sıvıyı saç derinize özellikle dökülmenin sık olduğu bölgeye masaj yaparak yedirin. Kullanımı oldukça basit ve zahmetsiz olan pro care serum, sabah akşam olmak üzere günde 2 sefer nemli saça 4-5 dakika masaj yaparak kullanılmalıdır. Gün boyu saçınızda kalabilceği gibi, yatmadan yarım saat önce saç diplerinize uygulamanız önerilmektedir. Sadece saçınız üzerinde değil aynı zamanda sakal ve bıyık gibi bölgesel dökülmelerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Pro Care Serum Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Manisa, Kütahya, Afyon, Bursa, Trabzon, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Pro care, hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Pro Care Serum sahibi olabilirsiniz.

Pro Care Satışını Yaptığımız Asya Ülkeleri

Pro Care Asya’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Azerbaycan(Azerbaijan), Çin(China), Kazakistan(Kazakhstan), Suudi Arabistan(Saudi Arabia), Tayland(Thailand), Türkmenistan(Turkmenistan) ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Pro Care sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Pro care, pro care serum, procare, pro care nedir, pro care kullanımı, pro care serum nedir, pro care serum sipariş, kampanya, sipariş, ödeme, kargo, asya sipariş, pro care asya sipariş, pro care nasıl kullanılır, , pro care nerelerde kullanılır, pro care içeriği, saç sağlığı için yiyecekler, saçı güçlendiren besinler