PRO CARE SERUM NEDİR?

Erkekler için bakımlı ve karizmatik görünmenin kaynağı saç, sakal ve bıyıklarının görünüşüdür. Her erkek saçına, sakalına ve bıyığına gerekli özeni göstermelidir. Gözler üstünde olsun isteyen erkekler bakımlı olmaya dikkat etmelidir.

Bazı erkekler gereken özeni göstermediklerinde saç ve sakallarında zaman içinde dökülmeler meydana gelir. Bazı erkeklerin ise genetiğe bağlı olarak sakal ve bıyıkları çıkmayabilir. Halk arasında köse olarak tabir ettiğimiz erkekler bunun çözüm yollarını ararlar. Peki Pro Care Serum nedir? Pro Care serum, saç, sakal ve bıyıkta saç çıkartması amaçlanarak üretilen takviye bir üründür. Bu güne kadar saçlarınız için kullandığınız jole, wax, fön makinaları ya da farklı markaların bakım ürünlerini kullanmanız saçlarınızın, sakal ve bıyıklarınızın yıpranmasına neden olmuş olabilir. Fakat Pro Care Saç sakal serumu dökülen saçlarınızın geri çıkmasını, sakal veya bıyık çıkmayan köse bölgelere uygulandığında saç, sakal çıkarmayı vaat eden bir üründür. Sakalım, bıyığım çıkmıyor diye üzülmeyin. Pro Care Saç Çıkarıcı içeriği sayesinde saç, sakal ve bıyığınızın çıkmasını amaçlayarak üretilmiştir.

Pro Care Sakal Çıkarıcı içeriğiSerum şeklinde tasarlanan Pro Care 50 ml’dir.  İçeriğinde Biotin, Betula Alba, Aqua, Niacin, Chamomilla Recutita, Salvia Officinials,Aquisetum Arvense, Camelia Sinensis,  Tilia Cordata, Propylene Glycol, Urtica Dioica, Penthanol, Chinchona, Humulus Lupulus, Panicum Miliaceum bulunur.

Pro care Serum Nasıl Kullanılır?

Kullanmadan önce serum şişesini çalkalayınız. Sonra losyonu cam tüpün üzerindeki siyah çizgiye kadar çekin. Her gün sabah ve akşam olmak şartıyla nemli saçınıza ,3 veya 4 dakika süre ile saçınıza masaj yaparak uygulayınız. Ürünü saçlarınıza uyguladıktan sonra mutlaka bol su ile yıkayınız.

UYARI:  Takviye üründür. Saç, sakal ve bıyık haricinde başka sebeple kullanılmaz. Herhangi bir yan etki ile karşılaşıldığında doktorunuza başvurunuz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.