PADİŞAH MÜREBBESİ NEDİR?

Erkek veya kadınların cinsel hayatlarında performans eksikliği yaşamaları iletişimlerini olumsuz anlamda etkiler. Bu sorunun yaşanmaması için güç arttırıcı ürünler tercih edebilirler.O ürünlerden biri de Padişah Mürebbesi’dir. Padişah Mürebbesi cinsel performans arttırıcı olma özelliğinden dolayı gece hayatını olumlu anlamda etkiler ve karşı cinsle cinsel hayatınızda güçlü bir performansa sahip olmanıza yardımcı olur. Yaşadığınız olumsuzlukları geride bırakmanıza yardımcı olur ve cinsel yaşamınızda sizi destekler. Yaşanabilecek psikolojik sorunları da ortadan kaldırarak kendinize olan güveninizi yerine gelmesine yardımcı olur.

Padişah Mürebbesi cinsel hayatında sorun yaşayan erkek veya kadınların rahatlıkla tüketebileceği takviye bir üründür. İktidarsızlık çeken erkeklerin, cinsel isteksizliği olan erkek veya kadınların, Stres ve korku yapanların, cinsel ilişkide yetersiz olanların kullanabileceği takviye bir gıdadır. Padişah Mürebbesi adından da anlaşılacağı gibi güç veren bir gıdadır. Güç arttırıcı macun aynı zamanda hareket özgürlüğünüze destek sağlar. Cinsel isteksizlik çeken insanların isteğini arttırıcı etkiye sahiptir. Cinsel yakınlaşmada korku ve stres yaşamamanızı sağlar. Performans macunu olan Padişah Mürebbesi enerjili hissetmenize yardımcı olan bir kudret macunudur.

Padişah Mürebbesi İçeriğinde; azgın teke otu, yulaf, zencefil, lepidyum, havlıcan, amerikan Gİnsengi, Ginkgo biloba, ısırgan otu, sibirya ginsengi, demir dikeni, vanilya, kola bitkisi, bal kabağı, tarçın, soya unu, keçiboynuzu, glikoz şurubu, dut pekmezi, çiçek balı, aru sütü, polen bulunur.

Padişah Mürebbesi Kullanımı; 15-, 20 kullanımlık olan Padişah Mürebbesi 240 gramdır. Satılan cinsel ila.lara nazaran daha doğal ve sağlıklıdır. Karşı cinsle yakınlaşmadan yarım saat önce 1 tatlı kaşığı tüketilmesi tavsiye edilir. Kullandığınız kaşığın tahta kaşık olmasını öneririz.

UYARI: İçeriğindeki bitki özlerine alerjiniz varsa doktorunuza başvurmadan kullanmayınız. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Bu ürün hiçbir hastalığın tedavisinde ilaç olarak kullanılmaz. Takviye gıdadır.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.