OTTOMAN BODY NEDİR?

Ergenlik gibi temel nedenlere dayanan sivilce, akne ,siyah nokta oluşumu ciltte leke oluşumuna dahi neden olabilir. Ergenlikten sağlıksız beslenmeye kadar birçok sebep cilt problemlerine yol açabilir. Bazen dönemsel olarak çıkan akne ve sivilce zaman içerisinde geçerken, bazı kişilerde kalıcı hale gelebilir. Böyle durumlarda kişinin psikolojisi de etkilenir ve kendine olan güveni azalır.

Cilt sağlığımız oldukça önemlidir. Cildimizde oluşabilecek herhangi bir sivilce sonradan cilt lekesine dönüşebilir ve kalıcı hale gelebilir. Bu gibi olumsuzluklara engel olabilmek için bitki özlerinden geliştirilen Ottoman Body içeriği sayesinde vitamin ve mineral bakımından zengindir. Peki Ottoman Body nedir? Akne, sivilce, ciltte oluşan lekelere, siyah nokta ve gözeneklere karşı kök hücreli onarım ağlayan cilt maskesidir. Yüze uygulanacağı gibi vücuda da uygulanabilir. Düzenli kullanımda cildin yenilenmesine yardımcı olan bir üründür.

 

Ottoman Body İçeriği; Tamamen bitkisel ürünlerden oluşan Ottoman Body, kahve çekirdeği, kantaron yağı, aynısefa yağı, çay ağacı yağı, hindistan cevizi yağı, çörek otu yağı, kayısı yağı, jojoba yağı ve nar çekirdeği bulunur. İçeriğindeki bu bitkisel özlerin ortak özelliği cilt yenileyici etkisine sahip olmalarıdır. Cilt lekelerine karşı onarım sağlarlar. Yeni deri hücrelerinin oluşumuna yardımcı olur.

Ottoman Body Kullanımı;  200 gram olan Ottoman Body, 15 kullanımlıktır. Kullanımı oldukça kolaydır. Haftada 2 kez uygulamak istediğiniz bölgeye masaj yaparak uygulanır. Kuruması beklenir. Maskenin kuruduğunu cildinizin gerildiğinden anlayabilirsiniz. Daha sonra bol su ile yıkanır. Maskeyi temiz cildinize uygularsanız maske daha iyi etki edecektir. Duştan çıktıktan sonra maskenizi sürerek 15 ya da 20 dakika bekleyebilirsiniz.

UYARI: Ottomon Body bir ilaç değil, cilt bakım ürünüdür. Kullanmadan önce içerisindeki kullanım talimatını okuyunuz. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir