Lavina Love Kullanıcı Yorumları

Lavina love aşk parfümü olarak bilinen ürünümüz lavina love son zamanların sık tercih edilen ürünlerindenidir. Çünkü ürünümüz lavina love afrodizyak etme amaçlı üretilmiş bir üründür.

8ef790d14616b3e2688228c96f88d77c

Lavina love’u hemen sipariş edip deneyebilirsiniz. Çünkü lavina kolay ulaşım imkanı ile kolay kullanımı ve güzel kokusuyla dikkatleri üzerine çekebilen bir üründür. Sizde karşı cinsin ilgisini çekmek için lavina love’u deneyin. Peki afrodize nedir ? afrodize tarihi eskiye dayanan bir aşk yöntemidir.

29a0f3d7ab7bb6547130a77e0b64b68b

Bu ürün afrodizyak etki yaratmayı amaçlar. Aşk parfümü dediğimizde geniş bir açıklama gerekiyor çünkü lavişna love aşk parfümü afrodizyak etki edebilir öerneğin birinden hoşlandığımızda onun ya dış görünüşü yada bazı diğer etkenler sizi etkiler bunlardan biride kokunuzdur sizde karşı cinsi kokunuzla etkileyin çünkü kokuda dış görünüşünüz kadar önemlidir ayrıca kim güzel kokmak istemezki bu lavina love parfüm’ü deneyin ve sonucu kendiniz görün.

erkeklerin-en-sevdigi-bayan-parfumleri-e1476521320885

sizde karşı cinsi etkilemeye çalışan bunun için uğraşan yada hiç farketmez karşı cinsin sizden etkilenmesini biraz bile olsun istiyorsanız sizde karşı cinse karşı bir adım öne geçmek için lavina love aşk pasrfümünü deneyin ve sonucu kendi gözlerinizle görün çünkü lavina love denemeye değer her zaman söylendiğimiz gibi dış görünüşünüz kadar kokunuzda önemlidir. Sizde lavina love ile hem güzzel kokabilir hemde karşı cinse karşı şansınızı arttırabilirsiniz.

LAVİNA LOVE NASIL KULLANILMALI ?

Lavina Aşk Parfümü`nü Boynunuza, kulak arkasına, ense bölgesine,
dirsekle bilek arasına veya vücudunuzun herhangi bir bölümüne uygulayabilirsiniz.
Her hangi bir zamanda, gündelik yaşamda,
Okulda veya sosyal aktivitelerde kullanmanızı öneririz.
Gün boyu kalıcı etkiye sahip çok hoş kokusu vardır.
Yanıcıdır. 50 C’nin üzerindeki ısıdan ve güneş ışığından koruyunuz.
Kullanım esnasında şişeyi dik tutarak püskürtünüz.
Göz teması halinde bol su ile yıkayınız.
Çocuklarınızın ulaşamayacağı yerlere saklayınız.

Avrupa Sipariş ; Norveç , İrlanda , Avusturya vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Türkiye Sipariş ; Trabzon , Ardahan , Bitlis gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT, Havale gibi ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak ödeme yapabilirsiniz

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.