Kuyruklu Eyeliner Nasıl Çekilir?

Son zamanlarda çok moda olan eyelinerin kuyruklu bir şekilde tercih edilmesi gözlere çekik bir görünüm kazandırıyor. Dört adımda sizler de kusursuz makyaj ile çekilmiş kuyruklu eyeliner stiline sahip olabilirsiniz. Kuyruklu eyelinerlar uzun zamandır spot ışıklarını üstünde tutuyor; bu sezon da ise iddialı bakışların olmazsa olmazı oldular. Dört adımda uygulayacağınız bu yolla siz de mükemmel çekilmiş kuyruklu eyeliner stiline sahip olabilirsiniz. Çapkın gözler makyaj dünyasına hızlı bir dönüş yaptı. Doğru uygulanan kuyruklu eyeliner saniyeler içerisinde daha kalın ve uzun kirpikler, daha büyük gözlere sahip olmanızı sağlar. Kırmızı ruj ile kombin edildiğinde ise şık stilin anahtarı olur.

eyeliner

İşte sizin için kuyruklu eyelineri dört adımda basit bir şekilde uygulamanızı sağlayacak öneriler. Doğru ürünleri seçmeye özen gösterin. Kuyruklu bir kedi gözü makyajı için likit ve jel eyeliner kullanmanızı öneriyoruz. Dikkat etmeniz gereken noktalardan bir tanesi de seçeceğiniz ürünün fırçası, ne kadar küçük ve ince olursa, uygulama da o kadar kontrollü olacak. Gözünüzün mükemmel görünmesini istiyorsanız eyeliner uygulanırken bakışlarınızı karşıya dikmeniz, iki göz kapağınıza da eşit ve düzgün bir uygulama olmasına yardımcı olmaktadır.

eyeliner (1)

Uygulama zamanında kuyruklu eyeliner stilini elde etmek için, eyelinerini ince ve düzgün bir şekilde göz kapaklarının üzerlerine uyguluyorsunuz. Bu işlemden sonra kuyruğunu hafifçe şakaklarına doğru uzatıyorsunuz. Eğer yanlışlıkla eliniz kayarda yüzünüze ya da gözünüze bulaştırırsanız hemen endişelenmeyin. Bir kulak çubuğunu göz makyajı temizleyicisine batırın ve hatanızı düzeltin. Tekrar uygulamadan önce bu alana transparan pudra uygulamayı da unutmayın. Öneri olarak eğer bugün daha cesur hissediyorsanız, klasik siyahtan vazgeçip renkli bir eyeliner çekmeyi deneyebilirsiniz.

Renkli-Eyeliner-

Aşağıdaki kelimelerden sitemize ulaştınız:

makyaj, kuyruklu eyeliner , eyeliner, kuyruklu eyeliner nasıl çekilir, dört basit adımda eyeliner çekme, güzellik, kadın