Keyifli Adımlar için Gold Slim!

Gold slim sizlere spor yaparak kilo vermenizde yardımcı bir ürün olabilir. Kilo çok konuştuğumuz ve kurtulamadığımız şeylerden biridir. Kilolarımızdan diyetle sporla kurtulabiliriz diyoruz fakat sadece bunlar yeterlimi kilo vermek için ben pek sanmıyorum kilo verirken dikkat edilmesi gereken şeylerden bahsedeceğim şimdi.

kosu_spor_egzersiz_mkl

Ara öğünü abartma: Sağlıklı bir ara öğün yaklaşık 150 kalori olmalı. Bazıları 250 kalorilik iki çikolatalı kurabiyeyi tüketip bunu ara öğün sayıyor.

Belirli saatlere dikkat: Her öğleden sonra 15.00’te çikolatalara mı saldırıyorsunuz? Bunun yerine kalori değeri düşük ama tok tutucu besinleri tercih edin.

Hafta sonları açılma: İnsanların hafta sonlarında daha fazla

alkol aldığı, daha fazla tatlı tükettiği biliniyor. Küçük kaçamaklar problem olmasa da kendinizi frenleyin.

Ruh haline göre yeme: Sıkıntı, stres hatta mutluluk da bazılarımız için birer yemek yeme nedeni. Kendinizi oyalayacak başka şey bulun. Mesela müzik ve spor.

Yeterli protein al: Kırmızı ve beyaz et, balık, kuru baklagiller, düşük kalorili süt ürünleri iştahınızı kontrol etmenize yardımcı olur. Mutlaka bunları tüketin.

Kalsiyumu ihmal etme: Kalsiyum, vücutta biriken yağların yakılmasına yardımcı olur. Peynir, süt ve yoğurdu besin listenize ekleyin. Ancak yağsız olanlarını.

zayıflama-ayakkabısı4

Yukarıdakiler sizlere kilo vermek için uyguladığınız diyette yardımcı olacaktır. Fakat kilo vermek için çabanızı sadece diyetle bırakmayın sporda yapmalısınız. Spor yaparken kilo vermenizde gold slim zayıflama ayakkabısı sizlere yardımcı olabilir.

Gold slim zayıflama ayakkabısı özel ve ortapedik bir tabana sahiptir. Yüksek olan topuk kısmı sayesinde vücudunuz daha fazla çalışabilir ve metabolizmanızın hızlanmasına yardımcı olabilir. Gold slim zayıflama ayakkabısını 20-40 dakika aralarında kullanmanız daha fazla işe yaramanıza yardımcı olabilir.