indirimstore.net Açıldı!!

indirimstore.net Sitemiz n11.com İş Ortaklığıyla Yayında.

Lider pazar yeri n11.com’un deneyimi ve 16 yıldır binlerce A+ sanal mağazanın alt yapısını geliştiren T-Soft’un bilgi birikimiyle ortaya çıkan n11mağazam’a geçiş yaparak ürünlerimizi internet üzerinden satışa sunuyoruz.

İhtiyacınız olan o ürünü zaman kaybetmeden bulun!

indirimstore.net’in kategori yapısı aradığınız ürünü kolayca bulmanız için sade ve anlaşılır bir biçimde tasarlanmıştır. Yüzlerce ürün arasından ihtiyaçlarınıza uygun olan ürünü bulup, ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip olmak indirimstore.net ile çok kolay.

Üyelik Sistemi

indirimstore.net siparişi sonuçlandırma aşamasında kişisel bilgilerinizi girmekle zaman kaybetmemeniz için üyelik sistemimiz mevcuttur, sitemize üye olarak kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz. Üyelik sisteminin bir diğer avantajı ise bilgilerinizi her siparişte girmenize gerek kalmıyor. Teslimat ve fatura bilgileriniz sistemde kayıtlı tutulduğundan dolayı her siparişte üyelik bilgileri girmenize artık gerek yok.

İndirimler

indirimstore.net olarak vizyonumuz müşteri odaklı bir yaklaşım ile ürünleri indirimli olarak satışa sunmaktır. indirimstore.net ürünleri piyasanın en rekabetçi fiyatları ile yayınlamaktadır.

Uzman Kadro

indirimstore.net ile artık aklınızda soru işareti kalmayacak. Tecrübeli ve uzman müşteri temsilcilerimize ulaşarak ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Hangi ürüne ihtiyacınız olduğunu öğrenebilirsiniz.

Cep Telefonu / Tablet

indirimstore.net’e cep telefonunuzdan ya da tabletinizden kolayca erişim sağlayarak bulunduğunuz ihtiyacınız olan ürüne kolayca ulaşabilir, hızlıca sipariş verebilirsiniz.