İbrahim Saraçoğlu Göbek Eritme

Fazla kilo problemi olan insanlar için, spor ve diyet vazgeçilmez iki öğedir ve bunun dışında da sadece bölgesel olarak fazlalıkları olanlar ise bu duruma aynı etkiyle yaklaşamıyor çünkü bölgesel olarak zayıflamak tamamen farklı bir durumdur. Bazen ne kadar spor yaparsan yap insanlar için bu durumdan kurtulmak hayli zor bir süreç haline gelir.indir

Göbek problemi olanlar ise bu durumdan oldukça şikâyetçi çünkü orantısız ve kötü bir görüntü oluşturuyor. Ama bunu bazı karışım ve kürlerle de halledebilirsiniz ve işte o karışımlardan birisi olan İbrahim Saraçoğlu’nun göbek problemi yaşayan bayanlar için soğan kürü ve aynı durumdan şikayetçi olan erkekler için ise domates kürünü deneyebilirsiniz. Göbek problemi için birde lahana suyu önermektedir. Bu kürler için miktar olarak 1 çay bardağı önerilmektedir.

indir (2)

Lahana kürü için önerilen lahana bildiğimiz manavlarda satılan lahana değil, doğal açık alanlarda yetiştirilen lahana önerilmektedir. Çünkü satılan diğer lahanalar doğal değildir. Lahana kürünün yapılışı işe şöyle:

indir (3)

Lahanalardan 2 yaprağı yarım litre suda 15 dakika kaynatarak özellikle bel bölgesindeki yağların atılmasında iyi bir yardımcıdır. Lahana kürünün bir diğer özelliği ise yağ dokusunda biriken toksitlerin atılmasına da yardımcı olur. Böylece göbek eritme daha sağlıklı ve kolay hale gelir. Yağ dokusunda biriken toksinler; terleme, boşaltım sistemi ile atılmaz. Ancak bu lahana kürü ile bu yağ dokusundaki toksinleri suda çözünebilir hale getiriyor. Zaten lahana kürünü 15 gün uyguladıktan sonra insanlar terlerinin yağlı bir şekilde olduğunu göreceklerdir.

Aşağıdaki kelimelerden sitemize ulaştınız:

İbrahim Saraçoğlu, İbrahim Saraçoğlu kürleri, İbrahim Saraçoğlu diyetleri, diyet ve beslenme, ünlü diyetisyenler, diyet ve sağlık, Ender Saraçoğlu diyetleri, Ajda Pekkan diyeti, diyette yiyecek oranları, diyetin bizim için faydaları, sağlıksız diyetler, şok diyetler, 1 haftada 3 kilo verdiren diyet, zayıflama aşamaları,göbek eritme kürü, göbek eritme diyeti