Hadise Öyle Bir Yöntem Buldu ki…

hadise-kangoo-jump-zayiflamaEkranların sevilen yüzlerinden Pop şarkıcısı Hadise, Acun Ilıca’nın yapımcılığını üstlendiği O Ses Türkiye ile evlerimize konuk oluyor. Geçtiğimiz sezon aldığı kiloları ile çok konuşulan Hadise, yeni sezonda ‘O Ses Çocuklar’ programındaki fit görünümü ile bir anda gündeme geldi. 1.5 ayda 13 kilo vererek 54 kiloya düşen Hadise, uyguladığı yöntemle pek çok kilo sorunu olan bayana da umut ışığı oluyor. Böylelikle ünlüler diyetine bir yenisi daha ekleniyor.

1.5 Ayda 4 Beden İnceldi

1.5 aylık diyet süresi boyunca yağlı besinler olabildiğince uzak durduğunu belirten Hadise, güne sabahın erken saatlerinde başladığını açıkladı. 06:30 saatleri arasında uyanan ve 1 saatlik yürüyüşün ardından sürekli değişken bir kahvaltı menüsü oluşturdu. Bir gün karbonhidrat, bir gün protein ağırlıklı yaptığı kahvaltısında bu yöntemle ne yerse yesin kolay bir şekilde sindirilmesine ve aldığı kalorilerin depolanmamasını sağladı. Hadise’nin mucize diyeti olarak da adlandırılan diyet listesinde yer alan bir diğer ayrıntı da bol bol sebze yemesi ve her yemeğin yanında mutlaka bir kase yoğurt yemesi olarak açıklandı.

Hızlı ve Sağlıklı Kilo Verdi

Sağlıklı beslenmeye dayalı özel diyet listesi ile 1.5 ay gibi kısa bir sürede fazla kilolarından tamamen kurtulan Hadise, yeni görünümüyle hayranlık uyandırmaya devam ediyor. Bu kadar kısa sürede bütün fazlalıklarından kurtulan Hadise, kilo sorunu olanlara da sağlıklı beslenerek, aç kalmadan sabırla diyet uygulamalarını tavsiye ediyor. Yalnızca diyetle ideal kiloya kısa sürede sahip olunamayacağının altını çizen Hadise, hızlı ve sağlıklı kilo vermek isteyen herkese diyetle birlikte sağlıklı bir spor programı sürdürmelerini de tavsiye ediyor. Biz de diyetvesaglik.net ekibi olarak; Hadise’nin zayıflama sırrı olarak uyguladığı sağlıklı ve düşük kalorili beslenme diyet listesine örnek bir liste sizinle paylaşıyoruz. Siz de bu diyet listesine uyarak Hadise gibi 1.5 ay gibi kısa bir süre içinde bütün fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Sağlıklı ve Hızlı Kilo Verdiren Diyet Listesi

Sabah: 1 dilim tam buğday ekmeği, 30 gr yağsız beyaz peynir, 1 adet domates, 1 adet salatalık, 3-4 yeşil biber, bir tutam maydanoz (üzerine limon sıkılmış)

Ara Öğün: 1 adet meyve

Öğle Yemeği: 200 gr yağsız haşlanmış tavuk eti, 1 porsiyon salata

Ara Öğün: 8-10 adet tuzsuz badem

Akşam Yemeği: 1 porsiyon kremasız çorba, 1 porsiyon etsiz, zeytinyağlı sebze yemeği, 1 kase yoğurt,

Ara Öğün: 1 dilim karpuz