Göğüs Bakımı ve Büyütme

Memenin  dokusu  vücudun  ter bezlerinden oluşmuştur ve göğüs bölgesinde ki 2. ile 7. kaburgalar arasındadır . Dış kısmı ise deri ile kaplıdır bu dokunun iç yapısında salgı bezleri, yağ dokusu ve bağ dokusu vardır.

6735d40be7

Meme lobları

Süt kanalları

Meme ucu

Meme başı

Yağ dokusu

Coopper bağları

Köprücük kemiği

Kas

Kaburga dan oluşmaktadır;

Woman with marks on her breasts for cosmetic surgery
Woman with marks on her breasts for cosmetic surgery

Göğüs büyütmek için en faydalı doğal bitkilerden birisi ise de  çemen yağıdır. Çemen yağı fito proteini salgıladığı için göğüs büyümesinde büyük etki gösterir.çemen yağını göğüslerimize  pamuk yardımı ile hafif bir sekil de sürülüp 5-10 dakika bekletilip ılık su ile temizlendikten sonra göğüslerin şişme ve sertleşme etkisi görüldüğü söylemektedir bununlada kalmayıp göğüste toplanan bağlamı söktürücü özeliği de mevcuttur.Ayrıca  bir farklı uygulama olarak da  çemen tozunu zeytin yağ ile bir kapta karıştırarak yatmadan önce göğüslerinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz sonrasında ise temiz ince bir tülbent ile kapatarak sabaha kadar bekleyip sabah ılık su ile göğüsleriniz temizleyin bu uygulamayı 15 gün boyunca yatmadan önce yapabilirsiniz ve sonrasında ise göğüslerde şişme, büyüme ve dikleşmesine yardımcı olursunuz

gogus-buyutme-ameliyati-nasil-yapilir

Bitkisel  yöntemlerden diğerleri ise çörek otu yağı, hodan yağı,biberiye yağı,tarcın yağı lavanta yağı gibi bitkisel ürünlerin biraz önce saymış olduğum  herhangi bir yağı  süt ve balla karıştırıp 10 dakika masaj  yapıp ılık su ile temizlemelisiniz  göğüs büyümesinde ve bakımlı pürüzsüz görünmesini sağlayabilirsiniz ayrıca her duş dan sonra vücudunuzu soğuk su ile yıkadığınız taktirde kan dolaşımını hızlanır ve  göğüs bölgesine soğuk su ile kompleks uygulaması yaptığınız zaman göğüsleriniz sarkmaz ve daha dik durmasını sağlayabilirsiniz

Aktarlardan temin edilen bitkisel otları şu şekilde kullanabilirsiniz göğüs büyümesi için Haftada 2-3 kez düzenli olarak kaynamış  bir fincan suya 1 parça rezene , bir parça adaçayı,1 parçada  şerbetçiotu, 1 çay kaşığı hayıt otu, 1 çay kaşığı çörekotu yağı ilave edilir ve bu uygulama 10 dakika demlendikten sonra  içilir.

gogus-buyutme-3

Göğüs geliştirici egzersizlerden de sonuç alabilirsiniz bunun için memelerinizin altındaki kasları güçlendirerek gelişmesini sağlayabilirsiniz hatta 2-3 bedene kadar büyümesinde büyük bir etken göstermektedir örnek olarak da  şınav çekerek kol hareketleri yaparak hatta 1lt su şişeleri alarak dairesel hareketlerle göğüslerinizi büyütebilirsiniz  En sağlıklı ve en etkili yöntemlerden birisidir.