Es16 Nedir? Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Es16 Nedir?

Es16, doğal bitki özlerinden oluşan formülü ile forma girmenizi sağlayacak olan bir üründür. Kilo verme süreciniz konusunda destekçi olacak olan bu ürün ile forma girmeniz daha kolay olacaktır. Kapsül formda üretilmiş olan bu ürün kullanımı da oldukça kolaydır.

Es16 Faydaları ve Zararları

Es16 içerisinde yer alan  Üzüm Çekirdeği Ekstresi 40 Mg,Lotus Yaprağı Ekstresi 172 Mg,Yeşil Çay Ekstresi 96 Mg,Salep Orchidaceae 62 Mg,E Vitamini 7 Mg,L-Carnitine 69 Mg,C Vitamini 54 Mg bulunmaktadır. Bu bitkilerin forma girme konusunda oldukça fazla faydası vardır. üzüm çekirdeği ekstresi sağlam bir antioksidandır. Ayrıca kalp damar rahatsızlıkları konusunda da faydalıdır. Lotus yaprağı ise kalp rahatsızlığı gibi durumlarda etkilidir. Ayrıca bağırsak parazitleri konusunda faydalıdır. Yeşil çay ekstresi  iştah kesici özelliğe sahiptir. Ayrıca içeriğinde bulunan L-Carnitine kas oluşumu konusunda destekçi olurken C vitamini yağ yakımını sağlayacaktır. İştah kesici özelliüğe sahip olan bu ürün ile daha az kalori tüketeceksiniz. Zayıflama seçenekleri arasında en sağlıklılarından biri olan Es16 gayet doğru tercihtir.

Es16 içeriğinde bulunan  bitkisel özlerin bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Eğer içeriğinde bulunan vitamin ve bitkisel özlere karşı bir alerjiniz yoksa kullanabilirsiniz. Bu ürünü 18 yaşından küçükler kullanmamalıdır.  Ayrıca hamile ya da emziren annelerinde kullanmaması gerekmektedir. Bu ürün bir ilaç değil destek ürünüdür. Es16 kullanıcı yorumları incelendiğinde kullananların memnun kaldıkları görülmektedir. Bu nedenle zayıflama sürecinde en mantıklı desteğiniz olacaktır.

Es16 Kullanımı

Es16 doktorunuzun tavsiye ettiği diyetinize ek olarak kullanılmalıdır. Sabahları aç karna 2 kapsül ya da sabah ve akşam öğünlerinden yarım saat önce 1 kapsül almanız önerilir. Kullandığınız  süre içerisinde bol su tüketmeniz faydalı olacaktır.

Türkiye’den Es16 Kapsülü Nasıl Sipariş Verebilirim?

Es16 Kapsülü Ankara, İstanbul, İzmir,  Samsun, Antalya başta olmak üzere Sincan, Safranbolu, Hopa, Kağızman gibi ilçelerden ayrıca Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilir , hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz. Es16 Kapsülü için tek yapmanız gereken sipariş formun u doldurmak olacak.

Avrupa’dan Es16 Kapsülü Nasıl Sipariş Verebilirim?

Es16 Kapsülü bütün Avrupa, Asya,Uzakdoğu, Afrika, Ortadoğu ülkelerine gönderim yapılmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sizlerde Es16 Kapsülü sipariş vermek istiyorsanız Amerika,Almanya, Fransa, İngiltere, Londra,  Brüksel, Paris, Sidney gibi bir çok ülke ve şehirden whatsapp ve sipariş formu ile veya bizzat arayarak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bütün Avrupa ülkelerine bir günde kargo seçeneğinden yaralanmak istiyorsanız kolay para yollama seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Avrupa ve Bütün Dünya ülkelerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ;

– Hesaba Havale

– Money Gram

– Ria Express

– İBAN Numarasına Havale

– İnternet Üzerinden Online Ödeme

– PTT isma Havale Seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

– İsma Havale

– UPT

– Western Union

– Kredi Kartı

Siparişlerinizi Bekler, iyi günler dileriz…

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.