Epila Tüy Dökücü ile Tüylerinizden Kurtulmak Çok Kolay

Epila Tüy Dökücü

İstenmeyen tüyler hem erkeklerde hem kadınlarda rahatsızlık yaratır. Epila tüy dökücü sprey zahmetli ve acılı tüy alma yöntemlerini geride bırakıyor. Diğer yöntemlerinden tamamen farklı olan içeriği ve yapısı ile ağrı ve sancı olmadan tüylerden kurtulmanızı sağlar.

https://www.vucutvebakim.com/epila-tuy-dokucu-deodorant/ sitesinden en uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Epila tüy dökücü sprey farklı içeriği ve yapısı sayesinde tahriş oluşmasına, ağrıya ya da acıya son verir. Bildiğiniz yöntemleri geride bırakın. Tüm cilt tiplerine uygun olarak geliştirilen doğal formüllü Epila tüy dökücü sprey genital bölge, koltuk altı, omuz, sırt ve bacak için kullanımı uygundur. Yapılan araştırmalarda 3 kullanım sonra Epila tüy dökücü sprey kullananların tüylerinde %50 azalma ve seyrelme olduğu gözlemlenmiştir. Doğal formüllü tüy dökücü deodorant cildinizin yoğun olarak nemlenmesini sağlar. Diğer tüy alma yöntemleri hem tahriş yapar hemde kısa bir zaman sonra tüylerin yeniden çıkmasını sağlar. Özellikle yaz aylarında insanları rahatsız eden istenmeyen tüyler fazlasıyla problem edilir. Epila tüy dökücü sprey sayesinde istenmeyen tüyler daha uzun bir süre sonra çıkar, azalmasına ve seyrelmesine yardımcı olur.

Epila tüy dökücü sprey geliştirilen güçlü formülü ile istenmeyen tüylere doğal ve kesin çözüm sunuyor. Pürüzsüz bir cilt ve bebeksi bir yumuşaklık sağlar. Kolay ve güvenli kullanımı sayesinde hem erkeklerin hem de kadınların sorun haline getirdiği istenmeyen tüylerden kurtulmayı pratik bir şekilde bize sunar.

Nasıl Kullanılır?

Epila tüy dökücü spreyin en büyük faydalarından bir tanesi de zaman kazandırmasıdır. Uzun süre istenmeyen tüyleri yok etmeye çalışmayacaksınız. Oldukça pratiktir. Kullanmadan önce uygulayacağınız bölgeye sıkınız ve 3 dakika bekletiniz. 3 dakika sonra beklettiğiniz bölgeyi ılık su ile yıkayınız. Düzenli ve etkili kullanım sayesinde tüylerinizde azalma meydana gelir. Cilt sağlığınız ve tam etki görebilmek için mutlaka orjinal ürün kullanınız.

UYARI: Yüz için uygun bir ürün değildir. İçilmez. Gözle temas halinde bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde  muhafaza ediniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.