EL SULTAN TÜY DÖKÜCÜ NEDİR?

Bayanların rahatsızlık duydukları fazla tüyleri yok etmek her zaman zahmetli bir hal alır. Bu sebeple farklı yollara başvurarak tüylerinden kurtulmak isterler. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için fazlasıyla para harcarlar.

Peki istenmeyen tüylerden kurtulmanın kolay bir yolu yok mu? El Sultan tüy dökücü size bu kolaylığı sağlayan bir üründür. El Sultan tüy dökücü nedir? Osmanlı tarihinde cariyelerin ağda sonrasında vücutlarına sürdükleri karınca yağından ilham alınarak üretilmiş bir üründür. Aynı zamanda tarihte yeni doğan bebeklerin vücutlarına sürülen karınca yağı, büyüdüklerinde vücutlarında tüylenmenin az olacağına dair inanca sahip oldukları biliniyordu. Günümüzde İran’da üretilen kozmetik ürünlerinde de karınca yağı kullanılmıştır. El Sultan tüy dökücü serum, can yakıcı ağda ve epilasyon yöntemlerini geride bırakmanızı sağlayan ve tüylerinize kısa zamanda veda etmenizi sağlayan bir üründür.

El Sultan Tüy Dökücü İçeriği; Doğal bir içeriğe sahip olan tüy dökücü ciddi anlamda bir antibakteriyel özelliğe sahiptir.aynı zamanda içerisinde laboratuvar ortamında üretilemeyen ve doğal olan asit bulunur. Bu cildin tahriş olmamasını sağlar. İçeriği sayesinde tüylenmeleri azaltır, seyreltir ve tüylerin tekrar çıkma süresini uzatır. Yaşadığınız tüylenme probleminin önüne geçebilmeyi amaçlayarak üretilmiştir. İçerisinde kimyasal ürünler bulunmadığı gibi tamamen doğaldır. Ürün karınca yumurtası yağı ile üretilmiş doğal bir üründür.

El Sultan Tüy Dökücü Kullanımı; Kullanımı oldukça kolay olan tüy azaltıcıdır. Serum formunda olan bakım yağını, ağda veya epilasyon sonrası uygulamak istediğiniz bölgeye yedirin. Duş jeli şeklinde olan ürünü kullanmak için ise istenmeyen tüylerinizi temizlemeniz gerekiyor. El Sultan vücudun hemen her bölgesine uygulanabilir. kol altı, genital bölge, bıyık ve çene, bacak bölgesine rahatlıkla uygulanabilir. El Sultan Tüy Dökücü kıl köklerinize nüfus ederek tüylerinizi azaltır ve geç çıkmasına yardımcı olur.

UYARI: Alerjik bir reaksiyon gösterdiği takdirde doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerden saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.