Diona Krem Fiyatı

Diona krem salyangoz özlü krem cilt yenileyerek akneler sivilceler ve benzeri hastalıklı hücrelerin giderilmesi amaçlı üretilmiş bir üründür. Bu ürün son zamanlarda sık tercih edilmeye başlanmıştır. Çünkü bu ürün salyangoz özlü bir kremdir.
3711a1efb4e07f53b987c3e48b651530

Deyinmek isterimki salyangozlar kendi kabuğunu yenileyebilen ve tamamen değiştirebilen hayvanlardandır ve bundan esinlenerek diona krem salyangoz özüyle üretilen bir krem olan dona krem kolay kullanımı ile ve sizi rahatsız etmiyecek kokusuyla tercih edebileceğiniz bir üründür. Sizde diona krem ile cildinize bir şans verebilirsiniz diona krem salyangoz özüyle derinizi ve cildinizi yenileyebilir.

vera

Sizde bu ürünü hemen sipariş verebilir ve hemen kullanabilirsiniz bu ürün ğüvenirliğe ve hizmete önem verir bu yüzden kolay sipariş ve kolay ulaşım imkanı ile sizde diona kreme sahip olabilirsiniz. Diona krem ile kendinize bir şans verin. Çünkü yüzünüzdeki lekeler sivilceler siyah noktalar ve benzeri şeyler sizi yorar onlarla mücadele etmekte bir okadar zordur erken davranın çünkü yıllar geçtikçe akneler başınıza daha çok dert olur erken davranın çünkü insan ne kadar erken davranın çünkü akneler insanın yüzündeki yerine iyice oturur asla gitmeyi düşünmezler.

parlak_ve_puruzsuz_cilt_icin_20_oneri_1

bundan kurtulmak için sizde diona krem’i alarak sonucu kendiniz görebilirsiniz. çünkü diona krem size yardım edebilir. diona krem salyangoz özlü salyangozun kabuğu yenilemesinden esinlenerek yapılan bir kremdir diona krem , diona krem son zamanların sık tercih edilen bir üründür. sizde akneler sivilceler gibi hastalıklı hücrelerden kurtulmak için diona kremi deneyin.

Diona krem kullanımı

Sabah ve akşam temiz cilde göz çevresi hariç dairesel hareketler ile uygulanır. Kullanımı düzenli gerçekleştirin. Diano kremi cilde yedirdikten sonra üzerine günlük nemlendiricinizi ve makyajınızı uygulayabilirsiniz. Temizlemek için diona temizleyici ve arındırıcı toniğimizi deneyin.

Diona krem içeriği; cell active- white, ıllumiscin, d-panthenol, vit-e, salyangoz özü, zeytin yaprağı, su teresi gibi doğal içeriklere yer verilmektedir.

Avrupa Sipariş ; Moldova , Bulgaristan , Monako vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Türkiye Sipariş ; Bilecik , Uşak , Denizli gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT, Havale gibi ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.