DEVA KREMİ NASIL KULLANILIR?

Eklem ağrıları çoğu insanın yaşadığı ve yaşamakta olduğu ortak problemler arasında yer alır. Bel, boyun, diz,  kol ve bacaklar gibi bölgelerde meydana gelen eklem ağrıları fark edildiği andan itibaren tedavisi yapılmalıdır.

https://www.devakremisiparis.com sitesinden en uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Eklem ağrıları; terliyken cereyanda kalmak, ağır yük kaldırmak, kaza geçirmek, fazla kiloya sahip olmak vb. sebeplerden kaynaklanabilir. Eklem ağrılarının ileri boyutunda mutlaka doktora gidilmelidir. Eklem ağrılarının tedavisi cerrahi boyuta gelmeden önleminizi almanız gerekiyor. Bilinmelidir ki eklem ağrıları sadece yaşlılıktan kaynaklanmaz. Her yaş grubunda eklem ağrıları görülebilir. Deva Kremi ağrılı bölgenize uyguladığınızda o bölgedeki ağrınızı dindirmeye yardımcı bir ağrı kremidir. Eklem ağrılarında kullanılan Deva kremi hastalık tedavisinde kullanılan bir ilaç değildir. Sadece ağrılı bölgede ağrıyı dindirmeyi amaçlayan bir kremdir. Eklem bölgesindeki ağrıyı rahatlatmaya yardımcı olur.

Deva Kreminin içeriğinde; Çörek otu, kekik yağı,okaliptus yağı, karabiber yağı, zeytin yağı, mentol yağı ve likit parafin ile setil strail bulunmaktadır.

Eklem ağrılarının tedavisi erken yapılmaz ise ilerleyen zamanlarda dizde kireçleme, iltihaplanma, romatizma gibi rahatsızlar oluşabilir. Bütün gün masa başında çalışmak ve sabit bir şekilde oturmak boyun ağrılarının başlangıcında en büyük etkendir. Deva kremi böyle durumlarda kullanabileceğiniz bir kremdir. ağrılarınızın geçmesine yardımcı olur. Peki Deva Kremi nasıl kullanılır? 100 mg olan Deva kremi sabah ve akşam sürüklemek üzere ağrılı bölgeye masaj yaparak uygulanır. Deva Kremini bel, boyun, şakak, diz, bacak,baldır, gögüs kaslarına, kalça ve sırtınıza rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Ağrılı bölgeye yetecek miktarda elinizealıp sürebilirsiniz. Sürdükten sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız.

UYARI: İçeriğindeki özlere karşı alerjiniz var ise doktorunuza başvurmadan kullanmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Kullanmadan önce ürünün içerisindeki kullanma klavuzunu okuyunuz. Bu bir ilaç değildir. Haricen kullanılmaz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.