Derya Baykal Nasıl Zayıfladı? Derya Baykal Diyeti

derya baykal diyetiBir çok ev hanımının gözdesi olan Derya Baykal, kısa süre içerisin de verdiği yüksek kiloları özel diyet programına bağlı olduğunu açıkladı. Sizler için yaptığımız araştırmalar sonrasın da Derya Baykal Diyeti ile sizlerin de sağlıklı zayıflama konusun da yardımcı olmak istiyoruz. Diyet programı çok zor bir liste olmayıp, tüm yaşta ki kişilere önerebileceğimiz bir diyet listesidir.

Ekran başın da sürekli göz önünde olan ve diyabet hastalığı sebebi ile kilo vermekte sıkıntı yaşayan Derya Baykal kısa süre içerisinde tam 40 Kilo verdi ! Evet yanlış duymadınız, magazin haberlerine de manşet olan ünlü sunucu verdiği 40 kilonun sırrını açıkladı. Karabuğday tüketerek bu kilolarından kurtulduğunu belirten ünlü sunucunun tam olarak yaptığı program şöyle ;

Üstelik Karabuğday tahılını sadece sabah tüketerek yağ yakımınızı hızlandırabilir ve kısa süre içerisin de bu ünlü sunucunun diyeti ile zayıflayabilirsiniz. Diyabet hastaları için de önerilen bu diyet programı ile bir çok kişi kısa süre içerisinde kilo verdiğini iddia etmektedir.

Karabuğday Diyeti Nasıl Yapılır Sorularına ise ;

Buğdayları diri kalacak bir şekilde bir tencerede haşlayın. Sonra bir adet yeşil almayı kabukları ile birlikte rendeleyin ve üzerine 1 çay kaşığı tarçın ilave ederek buğdaya ekleyin. Bu karışımı her sabah bir bardak tükettikten sonra kısa süre içerisin de farkı siz de göreceksiniz. Ünlü sunucu Derya Baykal’ın ve çocuklarının bu şekilde kilo vermesi ile bu diyet büyük ün kazanmış ve birçok kişi tarafından da uygulanmıştır.