Çam Çırası Suyu Nasıl Yapılır?

Çam ağacı kışında yapraklarını dökmeyen havası verem hastalarına bile şifa olan bir ağaçtır. Çam ağaçları doğanın akciğeri vazifesini görürler. Kozalağı, palamudu, tomurcuğu, çırası ve filizleri kullanılarak pek çok şifalarından yararlanılır.

Çam Ağacının Faydaları; çam sakızı mikrop öldürücü etkisi ile solunum ve idrar yollarında ki mikrobik hastalıklarında antiseptik olarak kullanılmaktadır. Çam yaprağı esansının dahili olarak sakinleştirici balgam söktürücü ve idrar yollarını temizlemede destekleyici olabilecek seçenekler arasında yerini almaktadır.  Romatizma ağrıları için merhem olarak sürülür. Çam tomurcuğu su ile kaynatıldığı zaman, öksürükte göğüs yumuşatıcı ve balgam söktürücü olarak da faydalı olabilir. Çam terementi esansı çam sakızı yada odunundan elde edilen uçucu bir yağdır. Çam sakızının kullanıldığı gibi kullanılır. 1-2 gr’lık hap şeklinde de kullanılmaktadır. Böbrek rahatsızlığı olanlar kullanmamalıdır. Çam ağacında elde edilen çam çırasının suyu da pek çok derde devadır. Halk arasında bazı şeker hastaları tarafından kullanılan çam çırası suyunun yararları bilimsel olarak TÜBİTAK projesi ile kanıtlanmıştır.

img_head_b

Aynı zamanda bizleri de bu gibi durumlarda tek başına bırakmayacak olan çam çırası suyu gibi yardımcı olabilecek ürün seçeneklerini de tercihleriniz arasına yerleştirerek beklenilen sonuçlarının da doğru bir şekilde ortaya çıkmasın da destekleyici olabilir. Düzenli ve önerilen bir şekilde de kullanımının sağlanması ilerleyen zamanlarda da olumlu sonuçlar ile karşılaşmamıza da destekleyici olabilir.

Çam Çırası Suyu İçeriği; Çam ağacı

Çam Çırası Suyu Nasıl Kullanılır; Sabah ve akşam aç karnına yarım çay bardağı şeklinde de tüketebilirsiniz.

 

yasam-ve-denge

Çam Çırası Suyu Nereden Bulurum? Nasıl Sipariş Verebilirim?

En uygun ve en hesaplı kampanyalarımız ile birlikte çam çırası suyunu temin etmek istiyor veya toptan satın almak isteyenlerdenseniz Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Mardin, Uşak, Amasya gibi bütün şehirlerimizin il, ilçe, kasaba ve köylerden de temin edebilirsiniz.

Çam Çırası Suyu Avrupa’dan Nasıl Sipariş Verebilirim?

Almanya, Amerika, Hollanda, Belçika, İsviçre, Norveç, Danimarka, İrlanda, Belçika, İsviçre gibi bütün Avrupa ülkelerinden de temin edebilirsiniz.

img_head_f

Ödeme Seçenekleri: Kolay, güvenilir ve rahat ödeme seçenekleri ile birlikte siparişinizi oluşturmak isteyenlerdenseniz Online Kredi Kartı ile Ödeme, Kapıda Nakit Ödeme, Western Union ile Ödeme, Havale / EFT ile Ödeme seçeneklerimizden dilediğinizi tercih ederek sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

Bize Bu Kelimeleri Kullanarak Ulaştınız; çam çırası suyu, çam çırası suyu nedir, çam çırası suyu ne işe yarar, çam çırası suyu nasıl kullanılır, çam çırası suyu kullanımı, çam çırası suyu içeriği, çam çırası suyu içindekiler, çam çırası suyu içerik, çam çırası suyu kullanıcı yorumları, çam çırası suyu kullananlar, çam çırası suyu kullananların yorumları, çam çırası suyu yorum, çam çırası suyu sipariş, çam çırası suyu nasıl sipariş verebilirim, çam çırası suyu nereden satın alabilirim, çam çırası suyu fiyatı, çam çırası suyu ne kadara.

lg