ÇAKŞIR OTU KÖKÜ BİTKİ ÇAYI 20’Lİ SÜZEN POŞET (NURS)

Çakşır Otu Kökü Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs)

Maydanozgiller ailesinden olan çakşır otu boyu 3 metreye kadar uzayabilen bir bitkidir. Çakşır otu anavatanı Afganistan ve İran olarak bilinmektedir. Nemli topraklarda kolaylıkla yetişebilen otsu bir bitkidir. Çakşır otu birçok rahatsızlıkta tüketilen bir çaydır.

Çakşır Otu Kökü Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs), kan şekerinin düşürülmesine yardımcı olur. İdrar yollarında taş oluşmamasına destek verir.  Kan damarlarında oluşan kolesterin birikintisinden temizlemeye yardımcı olur. Erkek üreme sisteminde oluşabilecek prostat, iktidarsızlık gibi problemlerin oluşumuna engel olamaya yardımcı olur. Kadın hastalıkları rahatsızlıklarında da tüketilen bir çaydır. Çakşır Otu Kökü Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) Sindirim sistemi hastalıklarının giderilmesinde yardımcı olan bir bitki çayıdır. Bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. Solunum sistemi rahatsızlıklarının giderilmesine destek olur. Aynı zamanda cinsel gücün arttırılmasına yardımcı olur.

Çakşır Otu Kökü Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Çakşır Otu Kökü Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) çakşır otu bitkisi kurutularak elde edilen tamamen bitkisel ve doğal bir bitki çayıdır.

Çakşır Otu Kökü Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Çakşır Otu Kökü Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) 1 kutusunun içerisinde 20 adet süzen poşet bulunmaktadır. 1 fincan sıcak suya 1 adet Çakşır Otu Kökü Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) atılır ve birkaç dakika demlenmesi beklendikten sonra tüketilir. Düzenli ve önerilen kullanım dışına çıkılmamalıdır.

UYARI: Çakşır Otu Kökü Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hatalık tedavisinde kullanılmaz. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Hamile ve emziren bayanlar doktoruna başvurmadan tüketmemelidir. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.