CAFE SLİM NEDİR?

Son zamanlarda fazlaca tercih edilen ve tüketilen yeşil kahvenin etkilerini duymayan yoktur. Siyah kahveden daha etkili olduğu söylenen yeşil kahve yağ yakmaya yardımcı olma özelliği ile ön plana çıkıyor. Yeşil kahvenin içerisindeki klorojenik asidin yağ yakmaya destek olduğu söylenmektedir.

Fazla kilolarından şikayetçi olan insanların kilo kontrolü sağlarken sağlıklı ve düzenli beslenmesine ek olarak tüketebileceği Cafe Slim form çayı yeşil kahvenin mucizevi etkisi göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Cafe Slim nedir?  İçerisinde 3 farklı ürün bulunan bir setten oluşmaktadır. Cafe Slim içerisinde gece çayı, gündüz çayı ve yeşil zahve özü bulunmaktadır. Son dönemlerde Demet Akalın, İrem Derici gibi sanatçılarında sosyal medyalarında tanıttıkları ve tercih ettikleri bir ürün olan Cafe Slim, yoğun temponuzda kilo kontrolü sağlamanıza destek oluyor. Ayrıca diğer bir etkisi ise gün içerisinde tokluk hissetmenize yardımcı olmasıdır.Yanınızdan ayıramayacağınız Cafe slim içeriğinde; yeşil çay, çemen otu, Oolong çayı, karnıyarık otu ve gotu kola bulunmaktadır. Peki Cafe Slim form çayı kullanımı nasıldır?

Cafe Slim Gündüz Çayı: İçerisinde 28 adet süzen poşet bulunmaktadır. 1 bardak sıcak suyun içerisine 1 adet Cafe Slim gündüz çayı atılır. 4 veya 5 dakika demlenmesi beklenir. Daha sonra isterseniz sıcak isterseniz soğuk tüketebilirsiniz.

Cafe Slim Gece Çayı: İçerisinde 14 adet süzen poşet bulunmaktadır. Yapılışı gündüz çayındaki gibi 1 fincan sıcak çaya 1 adet süzen poşet atılıp 4 veya 5 dakika kadar demlendikten sonra tüketilirir.

Yeşil Kahve; Türk kahvesi pişirme usulü ile pişirebilirsiniz. 1 çay kaşığı yeşil kahveyi 1 fincan sıcak suya karıştırarak pişirebilirsiniz. ya da yoğurt içine karıştırarak tüketebilirsiniz.

UYARI: Cafe Slim bir ilaç değildir. Metabolizma hızlandırmaya yardımcı form çaydır. Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Kullanım talimatını okuyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.