Brillant Hair Serumu Nedir? Etkileri Nelerdir?

Brillant Hair Serumu Nedir?

Sağlıklı ve güzel saçlarının olmasını istemeyecek kimse yoktur. Çünkü saçlarımı dış görünüşümüzün en önemli unsurudur. Saçlarınız güzel, bakımlı olmadığında ne kadar şık giyime sahip olursanız olun bir yıldız gibi parlayamazsınız. İşte brillant hair bu konuda en yakın yardımcınız olacak.

Sıvı formda üretilen ve 30 adet minik serumdan oluşan bir üründür. Bu ürünlerin 15 adeti bakım yağı , 15 adeti şampuan şeklindedir. Bakım yağını ilk aşamada kullanmanız önerilmektedir. Bakım yağı serumunu saçlarınıza parmak uçlarınızla masaj yaparak yedirmeniz gerekmektedir. İşlemi tamamladıktan sonra 15 dakika kadar saçlarınızı yağ ile bekletmelisiniz. Bekletme işlemi tamamlandıktan sonra  saçlarınızı temizleme işlemine sıra gelir. Bu konuda ürünün etkinliğini daha hızlı gösterebilmesi adına bir püf nokta bulunmaktadır. Saçlarınızı vücut sıcaklığınıza yakın aşırı sıcak olmayan su ile temizlediğiniz de  nem dengesi ayarlaması daha hızlı olacaktır. Saçlarınızı temizleme işlemi için ise brillant hair şampuan serum ile yıkama işlemini gerçekleştirin. Bu işlemlerin tamamını iki günde bir uygulamanız yeterli olacaktır.

Brillant Hair Serumu Etkileri Nelerdir?

Brillant hair serum saçlarınıza güzellik salonlarında yaptırdığınız bakımı yapmanızı sağlayacaktır. İçeriğinde bulunan bitkisel yağlar saçlarınızın nem dengesini ayarlar ve saç diplerinizde oluşan kurumaları önlemeye yardımcı olur. Böylece kepek sorununuzu önlemenize yardımcı olacaktır.

 

Brillant serumun saçınıza diğer bir etkisi ise yeni bebek saçların oluşumu konusunda olacaktır.  Sap diplerimizde var olan ve harekete geçmeden uyarılmadan duran saç köklerimizi besleyerek onları uyarır. Böylece saç kılları gelişim göstererek uzamaya başlayacaktır. Brillant hair kendine özgü formülü ile saçlarınızın ortalama 8 cm kadar uzamasını sağlayacaktır. Düzenli kullandığınız da ise daha gür, daha parlak ve sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz.

Türkiye’den  Brillant Hair Serumu Nasıl Sipariş Verebilirim?

Brillant Hair Serumu Türkiye’den sipariş verebilir , hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz. Brillant Hair Serumu için tek yapmanız gereken sipariş formunu doldurmak olacaktır.

Avrupa’dan Brillant Hair Serumu Nasıl Sipariş Verebilirim?

Brillant Hair Serumu bütün Avrupa, Asya,Uzakdoğu, Afrika, Ortadoğu ülkelerine gönderim yapılmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sizlerde Brillant Hair Serumu sipariş vermek istiyorsanız whatsapp ve sipariş formu ile veya bizzat arayarak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bütün Avrupa ülkelerine bir günde kargo seçeneğinden yaralanmak istiyorsanız kolay para yollama seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Avrupa ve Bütün Dünya ülkelerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ;

– Hesaba Havale

– Money Gram

– Ria Express

– İBAN Numarasına Havale

– İnternet Üzerinden Online Ödeme

– PTT isma Havale Seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

– İsma Havale

– UPT

– Western Union

– Kredi Kartı

Siparişlerinizi Bekler, iyi günler dileriz…