Bone Marrow Saç Maskesi Nedir? Nasıl Kullanılır? Evde Saç Bakım Maskesi Nasıl Yapılır?

BONE MARROW SAÇ MASKESİ NEDİR?

Herkesin hayali sağlıklı , hacimli , uzun  saçlara sahip olmaktır. Ancak pek çok faktörden dolayı bu saçlara kavuşmamız biraz zor olmakta. Hem erkek hem de kadınlar için sağlıklı saçlara sahip olmak isteyenler çeşitli ürünler kullanmaktadır. Bu ürünlerin etlisi ise tartışılır. Çoğu kişinin bu ürünler yüzünden parası çöp olmaktadır

Ama artık daha kolay , etkili ve paranızın da çöpe gitmeyeceği bir ürün var. Bone marrow kemik iliği saç kremi. Saçlarınızı kökünden ucuna kadar besleyerek size hayalinizdeki saçlara kavuşmanızı sağlayacaktır.

Saçları için bir çok güzellik merkezine gitmiş çeşitli operasyon geçirmek zorunda kalan veya bunların hiç birini katlanmak isteyen kullanıcılara bone marrow kemik iliği saç maskesi önerilmektedir.

Bone marrow saç maskesinin amacı sadece sizi sağlıklı saçlara kavuşturmak ve dolgun , hacimli ve uzun saçlara kavuşturmak aynı zamanda kepeklenmeye karşı önlem alarak saç dökülmesini önler.

4 hafta kullanım sonrasını saçlarınızdaki etkiyi siz de fark edeceksiniz. Kafanızda saç dökülmesini engelleyerek yeni saç uzamasını sağlar.

İçerisinde bitkisel ürünler bulunmaktadır. Aloe vera özü , kolojen ve kemik iliği bulunmakta ve saçlarınız için birebir çözümdür.

BONE MARROW SAÇ MASKESİ İŞE YARIYOR MU ?

Kadın erkek fark etmeksizin herkesin kullanabileceği bu ürün genellikle kellik sıkıntısı çeken erkekler tarafından sipariş verilmektedir. Ürüne endişe ile yaklaşanlar ise “acaba işe yarıyor mu ?”diye sormadan edemiyorlar. Ya da çokça sorulan sorulan sorulardan bir tanesi de “etkili mi?” sorularıdır.

İçerisinde doğal ürünler olan bu ürün etkisi etkilidir. Çünkü kemik iliği hücresel olarak yenilenmeyi sağlar ve saçlarınızın dökülmesini engelleyip yeni saç çıkmasını sağlar. Klinik olarak da kanıtlanmış ve bütün kullanıcılar için uygundur.

Haftalar ilerledikçe siz de değişimi fark edecek ve memnun kalacaksınız. Etkisini 4 hafta kullanım sonrası görülmeye başlanmaktadır . 4 hafta sonra saçlarınızda gözle görülecek bir derecede değişim görülecektir.

BONE MARROW SAÇ MASKESİ NASIL KULLANILIR?

Saçlarınız için mucizevi bir ürün olan bone marrow saç maskesinin kullanımı pratik ve kolaydır. Elinize bir miktar saç maskesini alıp nemli saçlarınıza yedirmeye başlayın. Aradan 10-15 dakika geçtikten sonra saçlarınız ılık su ile yıkayınız. Hafta da 2-3 kez kullanılması gerekir. Etkisini ise 4 hafta kullandıktan sonra görmeye başlayacaksınız.

İçindeki doğal malzemeler sayesinde saçlarınıza hiç bir şekilde zarar vermez. Ciltte tahriş veya saçta kopma , yanma hissi olmayacaktır.

EVDE DOĞAL SAÇ MASKESİ YAPIMI NASIL YAPILIR?

 İçerisine tamamen doğal malzemeler katarak evde doğal saç maskesi yapmanız mümkündür.  Bu sayede içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Bir kaç kolay bulunabilen malzemeler ile maskeniz hazır ve kullanışlı olacaktır.

İçindeki malzemeler;

  • Sığır kemiği gerekir ve ilikli olması gerekir
  • Doğal yağlardan olan hindistan cevizi yağını 1 yemek kaşığı olarak katmalısınız.
  • Yine doğal yağlardan olan hint yağı yine aynı oranda 1 yemek kaşığı gerekir.
  • Bu sefer farklı olarak da 5 yemek kaşığı çay ağacı yağı gerekir

Karışımı hazırlamak için öncelik olarak sığır kemiğini haşladıktan sonra iliğini çıkardıktan sonra blenderden iyice geçirmeli ve içine doğal yağları ölçekleri kadar içine katmalısınız. İçindeki doğal yağlar, kötü kokunun oluşumun önüne geçerek daha hoş bir koku sağlar. Yağlar saçınızı nemlendirerek kalınlaştırarak doğal bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Hazırladığınız karışımı saç köklerinden başlayıp kökten uca tümüne masaj yaparak uygulayınız.  Yaklaşık yarım saat sonra beklettiğiniz saçlarınızı doğal bir şampuanla yıkamalısınız. Saçları yıkadıktan sonra doğal yağlardan olan argan yağını bir kaç damla saçlarınızın uçlarına serum olarak dağıtın.

Etkisi için ev yapımı maskeyi 3-4 hafta kadar kullanmalısınız. Bu kullanım sonrası saçlarınız güçlenip cansız saçlar ve kırılan saçlar yerine daha sağlıklı, kalın, güçlü, dolgun ve hacimli saçlarınız olarak size geri dönüş yapacak ve emeğinizin karşılığını alabilirsiniz.

BONE MARROW SAÇ MASKESİ KULLANICI YORUMLARI

Oldukça ilgi gören ve sevilen bone marrow saç maskesi kullanıcı yorumlarında ürün hakkında henüz kötü bir yoruma denk gelinmemiştir. Kullanıcılar ürünü kullanmış ve etkisini gördüklerini belirtmişlerdir. Üründen ilk başlarda şüphe duyan diğer kullanıcılar ise bu yorumları dikkate almış bone marrow saç maskesini kullanmış ve onlarda diğer beğenen kullanıcıların arasında yer almışlardır. Programlara konu olmuş , bir çok uzman tarafından da önerilen bu ürün fazla istek ve talebe maruz kalmıştır. Bu gibi sorunlar hem erkek hem de kadın kullanıcılar tarafından oldukça büyük bir sorundur. Bu sorunun ise giderilmesi için kullanıcılar sayısız ürün kullanmakta ve etkilerini görememekten şikayetçilerdir.

Tam bu sırada ise zirvede satış yapan bir ürün olan bone marrow kemik iliği saç maskesi karşımıza çıkıyor. Çeşitli sebeplerden dolayı dökülmeye başlanan saçlarınızın  yerine daha sağlıklı ve güçlü saçlar gelmesini sağlıyor.