BOMBAX NEDİR ? NASIL KULLANILIR ?

BOMBAX NEDİR ?

Zamanımızın problemi olan obezite zaman geçtikçe artmaktadır, buna karşılık olarak aşırı zayıflığında ortaya çıkmasıyla birlikte problemlere çözüm aranmaktadır.
Bizleri bu konuda yardımcı olacak etkilere sahip olan BOMBAX ürünlerini tavsiye ediyoruz.

Olumlu sonuçlar elde etmek için düzenli kullanabilirsiniz.

 

 

BOMBAX NASIL KULLANILIR ?

Akşam vakitlerinde tok karnına yemeklerden bir süre sonra 1 ölçek bir su bardağı meyve suyu ya da sütünüzün içine katarak kullanabilirsiniz. Düzenli fiziksel aktivitelerin yanında BOMBAX tüketimi olumlu sonuçlar verebilir.

 

İÇİNDEKİLER: Kudret Narı Meyvesi, %25  Kakao , Polen , Kına, Propolis, Keçi Boynuzu,Üzüm Çekirdeği,Amber Karışık Meyve ve Sebze ekstresi (Patates, muz, üzüm, elma, portakal)

UYARI: Bu bir ilaç değildir. Çocukların erişebileceği yerlerden uzak tutunuz. Güneş altında ve oda sıcaklığının yüksek olduğu yerlerde muhafaza etmeyin.

 

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

 

BOMBAX , BOMBAX NEDİR , NEDİR , BOMBAX TOZU , BOMBAX İÇİNDEKİLER , İÇİNDEKİLER , BOMAX NASIL , BOMBAX NASIL KULLANILIR , BOMBAX SİPARİŞ , BOMBAX KULANIMI

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.