Black Marble Kullananlar Ve Kullanıcı Yorumları Nelerdir ?

Sakal bıyık herkesin bildiği gibi erkeğin makyajı gibidir ve erkekler bu konuda çok hassasdır sizde sakal bıyık konusunda hassasınızdır bizde bugün sizler sakal ve bıyık çıkmasına yardım etmek amaçlı üretilmiş bir üründür.

icerik3

Ürünümüz black marble son zamanların en sık tercih edilen ürünlerindendir. Sizde black marble’yi hemen deneyip sonucu kendi gözlerinizle görün sakal bıyık çıkmaması ve ya şekilsiz bir şekilde çıkması gayet zor bir durumdur sizin özgüveninizi kırar ve sizin kötü görünmenizi sağlar sizde bundan kurtulun sakal bıyık çıkması zaman geçtikçe zorlaşır sizde elinizi çabuk tutun ve ürünümüz black marble’yi deneyin. Black marble son zamanların sık tercih edilen ürünlerindendir sizde black marble’ye sahip olmak için hemen sipariş verebilirsiniz.

black-marble-serum-siparis

İçinde Nerler var? Nasıl Kullanılır?

İçerisinde saf halde ve işlem görmemiş kara mamba yağı ve kara mamba yumurta yağı bulunmaktadır. Aynı zamanda besleyici ve gürleştirici özelliği nedeni ile mısır badem yağıda kullanılır. Kara mamba yağının içeriği toplamda %31’i geçemez.

İçeriğinde ki yoğunluk nedeni ile deri ve kıl hücreleri şoka girere ve profesyonel bir vücut geliştiricinin spor ve sonrası aldığı protein gibi sıkı bir değişime girer. Bu sayede kış hücreleri bu beslenmeye karşılık vererek hızlı bir şekilde ve inanılmaz boyutlarda büyüme sağlayabilir.

7

Sakalanız varsa 3-4 damla, sakalınız yok ise 6-7 damla kullanılır. En az 5 dakika sakal ve bıyık istediğiniz alana yediriniz. Hafif rahatlama ve keskinlik yaratacaktır. Sürdüğünüz bölgede sakal ve bıyık varsa tarayarak şekillendirebilirsiniz. Daha parlak ve canlı olduğunu daha da kolay şekil verebileceğinizi görebilirsiniz.

Sürdüğünüz bölgede sakal, bıyık istiyorsanız yada hızlı uzamasını istiyorsanız uyguladıktan sonra keyfinize bakın. Her gün 1-2 kere düzenli kullanımda ayda 3-5 cm uzama sağlar.

Avrupa Sipariş ; Yunanistan , Monako , Hırvatistan vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Türkiye Sipariş ; Bolu , Trakya , Kırıkkale gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız ; black marble bıyık sakal serumu nasıl sipariş verebilirim, black marble türkiye sipariş, black marble türkiye kampanyası, kampanya, black marble bıyık sakal serumu, black marble, sakal, bıyık, black marble bıyık sakal serumu nedir, black marble bıyık sakal serumu kullanımı, black marble bıyık sakal serumu içeriği, black marble bıyık sakal serumu sipariş,