Black Gold Mask Nedir? Nasıl Kullanılır? Nerede Satılır?

Black Gold Mask Nedir?

 

Black Gold Mask, içinde bulunan polifenolleri içeriği sayesinde cilt kusurlarına karşı üretilmiştir. Alerjik testlerden geçirilen Black Gold Mask cilt maskesinin bilinen alerjik ve iritasyona sebep olan herhangi bir yan etkisi yoktur. Ayrıca renk içeren herhangi bir madde kullanılmamıştır. Rengini sağlayan içerisinde kullanılan özütlerdir.

 

 

Black Gold Mask , düzenli kullanımlarda ciltte oluşan sivilceleri tedavi edicidir. Ayrıca kızarıklıklara karşı da fayda sağlamaktadır. İçeriğinde bulunan özütler cildinizi canlandırır ve daha sıkı bir cilde sahip olmanızı sağlar. Yorgun görüntünüze karşı çözüm niteliğindedir.

 

Peeling etkisi de olan Black Gold Mask cildinizin temizlenmesini sağlar ve gözeneklerinizi temizleyerek temiz ve parlak bir cilde ulaştırır. Lekelerinizi tedavi ederken siyah noktalarınız konusunda da çözüm olan maskemiz ayrıca kırışıklıklarınız konusunda da faydalı bir üründür. Yaşlılık görüntüsünü azaltma özelliğine sahiptir.

Black Gold Mask cilt sorunlarının yanında sedef, mantar , egzama gibi dermatolojik problemlerinizin tedavisinde destekleyici ürün olarak kullanılır.

Black Gold Mask Nasıl Kullanılır ?

Bir fırça ya da parmaklarınız yardımıyla bir miktar Black Gold Mask‘ı cildinize ince bir tabaka halinde uygulayın. Cildinizde 15-20 dakika kadar kurumasını bekleyin. Kuruma işlemi tamamlandıktan sonra ürünü cildinizden soyma yöntemiyle çıkarın. Düzenli kullanımda farkı sizde göreceksiniz. İlk uygulamada cildiniz kirler ve ölü deriden arındırılır. Daha sonra 3-4. uygulamada siyah noktalarınızdan kurtulmuş daha sağlıklı bir cilde doğru ilerleme yolunda devam etmiş olursunuz. 8-10. kullanımda cildinizdeki değişimin farkına varacaksınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.