BİOTOX LİFTİNG KREM NEDİR?

 

Cildiniz için yüzlerce lira ödeyerek kremler, bakım ürünleri alıyorsunuz fakat bu önemli hataları yapıyorsanız, hiçbir işe yaramıyorlar. Eğer cildinize güneş kremi kullanmıyor ve güneşin altında kapkara olana kadar yatıyorsanız, cildinizde çillenme, lekelenme ve çok daha kötü hastalıklara davetiye çıkarırken, yaşlandırdığınız gerçeğini unutmayın..Yaşlanmanın başlaması ile birlikte vücutta kolajenin azalması ile birlikte kırışıklıklar görülmeye başlar. Özellikle göz çevresinde ve alın bölgesinde kırışıklıklar daha fazla göz önünde olduğu için can sıkıcı olabilir. Biotox Lifting Krem bu amaç ile kullanılan kremlerden birisidir. Peki Biotox Lifting Krem nedir?

BİOTOX LİFTİNG KREM NEDİR?

Bu sayede cildin gerginleşmesini dolayısı ile kırışıkların önüne geçilmesine de destekleyici olabilir. Vücudun hemen hemen her bölgesinde oluşmuş olan kırışıklıkların önlenmesine de yardımcı olabilir. Aynı zamanda Biotox Lifting kremi özellikle göz çevresinde meydana gelen kırışıklıklara karşı kullanıldığında bu kırışıkların zaman içerisinde kaybolmasında destekleyici olabilir. Zaten bayanların büyük çoğunluğu göz bölgesinde ki kırışıklardan şikayetçi olduğundan dolayı birden fazla yönteme de başvurmaktadırlar.

Biotox Lifting Krem Kullanımı: Tercihe göre sabah ya da akşam temiz cilde az miktarda parmak uçlarıyla hafifçe masaj şeklinde vurarak uygulanması önerilir. Düzenli kullanmaya özen gösteriniz.

Biotox Lifting Krem içeriği: Cruox ise biyo-sıvılaştırılmış buğday kepeği, ferulic acid + di-ferulic acid + Arabinoxylans kompleksi içerir.

UYARI: Biotox lifting krem ilaç değildir, bitkisel üründür. Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz. İçerisinde ki bileşenlere alerjisi olan kişilerin kullanması önerilmez, alerjik bir durumda en yakın doktorunuza başvurunuz. Güneşli ve nemli yerlerde muhafaza etmeyiniz, oda sıcaklığında muhafaza edilmelidir.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

bio tox, biotox, bip-tox, bio tox krem, bio tox nedir, bio tox nasıl kullanılır, bio tox içeriği

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.