BİOSANTE DETOKSU NASIL KULLANILIR?

İstenilen forma ve fit bir görünüme ulaşabilmek için sağlıklı beslenmek aynı zamanda buna ek olarak da spor yapmak gerekiyor. Yoğun temponuzdan dolayı kendinize zaman ayıramıyor ve spor yapamıyorsanız kilo kontrolünüzü sağlayacak takviye gıdalar tercih edebilirisiniz.

Biosante Detoks son zamanlarda birçok kişinin yanından ayırmadan gün içinde tükettiği bir gıda takviyesidir. Zinde ve dinç bir gün geçirmenize yardımcı olan Biosante Detoks yavaş çalışan metabolizmanızı hızlandırarak bölgesel yağ yakımınıza destek oluyor. Bu sayede şişkinliğinizi alarak ve ödem söktürerek kendinizi daha hafif hissetmenize yardımcı oluyor. Biosante Detoks set şeklindedir. 2 farklı üründen oluşmaktadır. Sabah Detoksu ve Akşam Detoksu içerikleri de birbirinden farklıdır. Sabah Biosante Detoksu; limon, yeşil elm ve alkali içermektedir. Akşam Biosante Detoksu; pancar kürü ve probiyotik içermektedir. Tüketmesi de lezzeti de keyifli bir gıda takviyesidir. Biosante Detoks kullandığınız için şekerli ve yağlı yiyeceklerden uzak durmanız gerekmektedir. Doğal içeriğe sahip olan Biosante Detoks özel üretimdir. Doğal içeriği sayesinde bağışıklık sisteminizin güçlenmesine de yardımcı oluyor. Peki Biosante detoks nasıl kullanılır? Sabah detoksu ve akşam detoksu ayrı kullanılır.

Sabah Biosante Detoksu Kullanımı: Güne başlamadan önce aç karnınıza tüketmeniz gerekir. 1 bardak ılık suya 1 adet biosante detoks karıştırıp içmelisiniz. Vücudunuzun alkali seviyesinin düzenlenmesine yardımcı olur.

Akşam Biosante Detoksu Kullanımı: Akşam yemek yedikten sonra tüketmelisiniz. Hazırlanış şekli sabah detoksu ile aynıdır. 1 bardak ılık suya 1 adet akşam detoksu karıştırılarak içilir.

biosante-detoks-siparis

UYARI: Biosante detoks seti bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Kilo kontrolü sağlamanıza yardımcı bir gıda takviyesidir. Hamile ve emziren bayanlar doktorlarına başvurmalıdır. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.