Bel Fıtığa Sorununa Çözüm Bulundu Akıllı Sprey

Bel Fıtığı Nedir? 

Bir çok kişinin yaşadığı ağrı durumları bölgesel olarak gelişebileceği gibi, siyatik olarak da kendini gösterebilirler. Gün içinde yaşadığımız ani hareketler, ağır bit yük kaldırmak, masa başında saatlerde oturup kalmak gibi bel ağrısına sebep olabilecek çeşitli durumlar vardır. Bel fıtığının rik faktörleri nelerdir? Obazite, sigara içmek, hareketsizlik, mesleki faktörler, Günlük yaşamda omurga fizyolojisine uygun hareket etmemek gibi nedenlerdir.

Bel Fıtığı Belirtileri Nelerdir?

Tek veya her iki bacağa vuran ağrılar, ayaklarda uyuşmalar, hareket kısıtlılıkları, yürüme ve oturmada güçlük bel fıtığının belirtileridir. Bel fıtığı ilerlerse iktidarsızlık, çabuk yorulma, idrarını tutamama, yürüyememe gibi belirtiler de eklenebilir.

Bel Fıtığa Sorununa Çözüm Bulundu Akıllı Sprey

Artık bel ağrılarına ameliyatsız çözüm getiren bir ürün var; Akıllı Sprey. Ağrı giderici akıllı sprey ile oluşan lokal ağrılarınıza faydalı bir ürün  tercih etmiş olursunuz.

Akıllı spreyin içeriğinde itkisel özler yer alır. Bu sayede cildinize kolay bir şekilde nüfuz eder. Ağrı giderici sprey olarak bilinmesinin en büyük nedenlerinden biri olan bel ağrısını hafifletici özelliği ile ağrılı günlerinizde iyi bir rahatlatıcı olarak görev yapacaktır. Ağrı giderici akıllı sprey olarak tanınmasının en büyük nedeni olan sprey ile bel ve boyun ağrısı gibi dayanılmak ağrılarını hafifletebilirsiniz.

Ağrı Giderici Akıllı Sprey’in İçeriğinde; Kekik yapı, okaliptüs yağı, mentol, kafirun, susam yağı, biberiye yağı.

Kuşburnu Karışımlı Kapsül; Kuşburnu, zencefil, zerdeçal, biberiye, ısırgan, civan perçemi, sarı kantaron. Günde bir defa akşamları kullanılması tavsiye edilir. Günde iki defa ihtiyaç duyulan bölgeye uygulayınız.

Srv Sarı Kantaronlu Damla; Sarı kantoran ekstraktı. Günde bir defa ihtiyaç duyulan bölgeye uygulayınız.

Akıllı sprey bir çok uzman tarafından tavsiye dilen ve içeriği tamamen bitkisel olan bir settir.