Assa 30 Tablet İçeriği Nedir? Nasıl Kullanılır?

Assa 30 Tablet İçeriği Nedir?

Bazı insanlar diyet programları uygulamasına ve spor veya egzersiz yapmasına rağmen fazla kilolarından kurtulamaz.Çoğunlukla diyetisyene gitmek yerine çevremizden duyduğumuz veya internetten araştırarak bulduğumuz diyet programlarını uygulamaya başlıyoruz. Bu genellikle olumlu sonuçlanmıyor. Bunun sebebi kendimize uygun olan diyeti seçemiyoruz olmamız.

assa-30-tablet-cay-siparis

Çünkü her insanın kilosu ve metabozlizması farklıdır. Kimi insanın metabolizması hızlı çalışır ve aldığı kalorileri yakabilir. Kimi insanın da metabolizması yavaş çalışır ve fazla kilolarından kurtulamaz. Metabolizmayı hızlandırması için üretilen Assa 30 tablet, yağ yakımınızı sağlamaya yardımcı oluyor. Assa 30 tablet’in amacı uyguladığınız diyet programı ve egzsersizlere ek olarak fazla kilolarınızdan kurtulmanızı sağlamaktır.

Assa 30 Tablet tamamen bitkisel bir içeriğe sahip takviye gıdadır. Assa 30 tablet içeriği nedir; Yeşil çay ekstresi, Chitosan, Ascorbis acid, blond Psyllum, L-Carnitine, Chlorogeniz acid bulunur.

Yeşil çay ekstresi; Metabolizmayı hızlandırır, ödem söktürür, sakinleştirir, sindirim sisteminin iyi çalışmasını sağlar. Güçlü bir antioksidandır.

Chitosan; Yediğiniz yemeklerin kalorilerini düşürür, yağ oluşmuna engel olur. Kolestrol seviyesini dengelemeye yardımcı olur.

Ascorbis acid; Askorbik asit yani C vitaminidir. Kemik yapısına faydalıdır. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Toksinleri vücuttan atar ve vücut direncini arttırır.

Blond Psyllum; Tohumundan ilaç yapılan bir bitkidir. Bağırsaklara faydalıdır ve kabızlık giderir. Kolestrolü düşürmede etkilidir.

L-Carnitine; Böbrek rahatsızlıklarına faydalıdır, Alzheimer hastalığını yavaşlattığı söylenir. Kan şekerini dengeler.

Chlorogenic acid; Papatya gibi bitkilerde bulunur. Rahatlatıcıdır. Toksin attırma özelliğine sahiptir.

Bunların yanı sıra limon araması, tartarazin, strik asir, tatlandırıcı, sodyum bi karbonat, magnezyum siterat bulunur.

Assa 30 Tablet Nasıl Kullanılır?

Yemeklerden yarım saat sonra içeceğiniz Assa 30 tablet nasıl kullanılır 1 bardak sıcak suya 1 tablet olacak şekilde atın ve erimesini bekleyin. Su sıcakken tüketmeniz önerilir.

UYARI: Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Serin yerlerde saklayınız. Gıda takviyesidir herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılmaz.

 

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.