ARGO DERM KULLANICI YORUMLARI NELERDİR?

Argo Derm ayak kokusu ve ayak mantarı önlemeye yardımcı bir kremdir. Ayakkabının içinde kapalı kalan ayaklarda mantar oluşumu görülebilir. Mantar havasız, kapalı ve nemli bölgelerde üreyen bir bakteridir.  Ayakta mantar ve koku oluşmasının birden fazla nedeni vardır.  Naylon çoraplar, suni deri ayakkabılar, terleme problemi gibi nedenlerde de ayak kokusu ve mantar oluşumu görülebilir.

Ayak kokusu ve ayak mantarından şikayetiniz varsa Argo Derm bu probleminizde size destek olabilir. Argo Derm ayak kokusu ve ayak mantarı önlemeye yardımcı olan bir kremdir.  Ayakta oluşan mantarların diğer tırnaklara yayılmasına engel olmayı amaçlayan bir üründür. Ayaklarda oluşan mantarın zaman içinde iyileşmesine destek vererek koku oluşumuna da engel olmaya yardımcı olur. Argo Derm doğal bir içeriğe sahiptir. Gümüş iyonları, nane özü, sodyum bi karbonat, salvestrol, köknar yağından elde edilmiştir. İçeriği sayesinde ayakların nemlenmesine yardımcı olur. Ayaklarda çatlayan derinin onarılmasına ve ölü derinin atılmasına yardımcı olur. Argo Derm kullanımı ise; krem formunda olduğu için ayaklarınıza sürerek uygulamalısınız. Ayakların içine ve dışına yetecek miktarda ince bir tabaka sürün. 30 35 gün boyunda düzenli bir şekilde kullanın. Argo Derm kremi geceleri yatmadan önce uygulayınız. Öernilen ve düzenli kullanım gerçekleştirildiğinde istenilen sonuca ulaşmanızı sağlayabilir. Peki  ayak mantarı ve koku önlemeye yardımcı krem Argo Derm kullanıcı yorumları nelerdir?

“Giydiğim ayakkabılar yüzünden ayaklarımda mantar ve koku oluştu. Çok fazla rahatsızlık duyuyorum. Sosyal çevremden uzaklaştım bu yüzden. Argo Derm krem kullandıktan sonra koku gitti diyebilirim. Ayağımdaki mantarlarda iyileşme gösterdi.” Selma Yalçın

“Ayaklarımda mantar yok ama koku var. İnternette araştırırken gördüm Argo Derm krem sipariş ettim. Geldiği gün kullanmaya başladım ve etkisini gördüm tavsiye ederim.“  Aslı Topuz

UYARI: Argo Derm bir ilaç değildir. Ayak mantarı ve koku gidermeye yardımcı bir kremdir. Kremi uyguladıktan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız. Göz ile temasından kaçınınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.