ANTİK MİNERAL MAGNEZYUM YAĞI NE İŞE YARAR?

Çeşitli sebeplerden meydana gelen eklem ağrıları belirli bir müddet sizi rahatsız eder ve hareket özgürlüğünüzü kısıtlar. Sadece yaşlılarda görülmeyen eklem ağrılarına, sinir,stres, yorgunluk, halsizlik, ağırlık kaldırmak, spor veya egzersizlerde yapılan ters hareketler, geçirilen bir kaza veya aşırı kilolar sebebiyet verebilir. Eklem ağrılarınızın geçmesi için kullanacağınız kimyasal içerikli kas gevşetici ağrı kesici hapları önermiyoruz.

https://www.urunavm.net/antik-mineral-magnezyum-yagi/ sitesinden en uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Eğer sağlıklı ve doğal yollarla eklem ağrılarınıza son vermek istiyorsanız, yer yüzünün bize sunduğu ve yerin tam 2000 metre derinliğinden gelen şifa kaynağı magnezyumu öneriyoruz.Ağrılarınızın geçebilmesi için mucizevi etkiye sahip olan Antik Mineral Magnezyum Yağı içeriğinde doğal saf su olma özelliğine sahiptir. Peki Antik Mineral Magnezyum Yağı ne işe yarar? Ağrılı bölgeye sürüldüğünde cilt tarafından emilerek ağrının geçmesine yardımcı olur. Kas gevşetici ve ağrı kesiciler kısa bir süreliğine ağrınızı dindirirken Magnezyum Yağı ağrılarınızı geçirmeye yardımcı olurken aynı zamanda da ağrınızın tamamen geçmesini amaçlayarak geliştirilmiştir. İçerisinde hiçbir kimyasal öz bulunmaz. Vücudunuzun ihtiyacı olan masajı magnezyum yağı ile yaptığınızda ağrılarınızın hafiflediğini ve rahatladığınızı hissedeceksiniz.

Antik Mineral Magnezyum Yağı Kullanımı: 237 ml’lik Sprey formunda olan magnezyum yağı ağrılı bölgeye yetecek miktarda sürülür. Sürülen bölgeye masaj yaparak uygulanır. Magnezyum Yağını süreceğiniz bölgenin temiz olmasına dikkat ediniz. Çünkü yağın derinize iyi bir şekilde nüfuz edebilmesi için teninizin temiz olması önemlidir. Magnezyum yağını sürdüğünüz bölgede 30 ya da 40 dakika kadar bekletiniz. Süre tamamlandıktan sonra magnezyum yağının olduğu yeri ılık ve bol su ile yıkayınız. Düzenli kullanım sağlandığında ağrılarınızın geçmesine yardımcı olur.

UYARI: Göz ile temasından kaçınınız. Alerjik bir reaksiyon gösterdiğinde hemen doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Bu bir ilaç değildir. Ağrı giderici bir takviye üründür. 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.