Alkali Su Diyetli Nedir? Nasıl Yapılır?

Alkali Su Diyeti Nedir?

Ph değeri 7 nin üstünde olan suya alkali su denir. Bağışıklık sistemimiz için gerekli olan pH seviyesi 7,4 oranında olmalıdır. Vücudumuzun tam olarak sağlıklı olabilmesi için bu ve bunun gibi kurallara uymak gerekir.

Alkali Suyun Faydaları Nelerdir?

Enerjik ve zinde olabilmek için vücudumuzun ihtiyacı olan alkali bazı besinlerden alabiliriz. Ayrıca bunun bir de suyla desteklenmesi gerekir. Alkali su içmenin faydalarından bahsedecek olursak en başta su içme isteğini arttırması gelebilir. Kilo kontrolünün sağlanmasında faydalıdır. Bol su içmeyi kolaylaştırır. Alkali su tüketiminin cilde olan faydası da görmezden gelmemek gerekir. Yaşlanmayı gecikrirken cildin parlak ve pürüzsüz olmasını sağlar. Vücutta biriken yağları parçalanmasına ve kilo kontrolünü sağlamaya da yardımcı olan bir üründür. İçtiğiniz suyun sağlığınız için daha faydalı olabilmesi için Alka Days Alkali suyu güvenle kullanabilirsiniz. Alka Days damla şeklindedir. Tablet ya da kapsül değildir. Alka Days Alkali su erkeklerinde bayanlarında rahatlıkla kullanabileceği bir takviye üründür. Kolay kullanımı küçük şişe içerisinde damla şeklindedir.

Alka Days Alkali Su Nasıl Kullanılır?

1 bardak suyunuzun içerisine 3 damla Alka Days alkali su damlasından damlatın. İçme suyunuzun pH seviyesini yükseltin. 50 ml’lik şişesini kolaylıkla yanınızda taşıyıp kullanabilirsiniz. Böylelikle istediğiniz yerde istediğiniz yerde normal suyunuzun içine damlatarak içebilirsiniz.  Alkali su diyeti aç karnına veya yemek aralarında içmenizi öneririz.  Alkali suyu: sabah, öğle ve akşam olacak şekilde günde 3 kere tüketilmesi önerilir. Günde 5 bardak olacak şekilde suyunuza damlatarak alkali su içebilirsininiz. İçeceğiniz 1 bardak suya eklenen 2 ya da 3 damla Alka Days Alkali su damlası, içtiğiniz suyun pH değerini yükseltir.

UYARI:  Herhangi bir yan etki görüldüğünde içmeyiniz ve hekiminize başvurunuz. Hastalıkların tedavisinde kullanılan bir ilaç değildir. 15 yaşından küçükler, hamileler ve emziren bayanlar kullanmamalıdır.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.