Akne Giderici Black Maske

Cilt Yenileyen Black Maske

Gün içinde cildimize nüfuz eden kirli hava, yağlı besinler tüketme gözeneklerimizi kir ve yağ ile doldurur. Bu da siyah noktaların oluşumuna sebep olur. Hepimiz sağlıklı ve güzel görünümlü bir cilde sahip olmak isteriz. Bunun için çeşitli tedaviler yaptırırız, cilt temizleyici toniklerle temizleriz yine de siyah noktaların oluşmasına kolay bir şekilde engel olamayız. Çünkü gözeneklerden içeri giren kir ve yağ oraya yerleşir ve temizlenmesi güç bir hal alır. Akne giderici Black Maske ile aknesiz, pürüzsüz, kırışıksız bir cilde kavuşabilirsiniz.

https://www.lokmanhekimsitesi.com/blue-ocean-siyah-maske-150ml.html sitesinden en uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Black Maske Nedir ?

Black Maske akne giderici doğal bir üründür. Binlerde yıl toprağın altında bekleyen polifonelleri içeren, öncelikle cilt sağlığı ve güzelliği için geliştirilen ve bunu vadeden bir üründür. Dermatolojik testleri İtalya Chelap Labaratuarları tarafından yapılmıştır.

Black Maske Nasıl Bir Etki Sağlar ?

  • Sivilceleri yok eder
  • Cildi tazeler
  • Kırışıklıkları yok eder
  • Cildi sıkılaştırır
  • Leke oluşumunu engeller
  • Siyah noktaları yok eder

Black maske akne giderici düzenli kullanıldığında siyah nokta ve sivilceleri yok ettiği gibi, sonrasında yüzde oluşan kırmızı lekelerinde kısa zamanda ortadan kalkmasını sağlar. Cildi onarır, ölü  hücrelerden arındırır. Doğal cilt tabakasını korur. Genç ve parlak bir cilde sahip olmanızı sağlar. Cildi kirlerinden arındıran siyah maske gözeneklerin nefes almasını sağlar.

Uygulanan bölgede mikrop oluşumunu azaltır.Yüzdeki sivilce izi, yara izi, doğumdan sonra oluşan lekeleri ve kilo alıp vermeden dolayı deride oluşan izleri de yok etmeye yardımcı olur. Cilt tonlamasını dengeler. Ayrıca bir diğer özelliği ise sedef, egzama, mantar gibi cilt hastalıklarının etkisinin giderilmesine yardımcı olmasıdır.

Yapılan dermatolojik testlerde herhangi bir alerjik etkiye rastlanmamıştır. Herhangi kimyasal bir boya yoktur. Kendi rengi tamamen içeriğinde kullanılan özlerin doğal rengidir.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.