African Mango Kapsül Nedir?

Diyetinize destekleyici ürün olarak ekleyeceğiz bitkisel karışım çayı olan African Mango Kapsül çayını bugün sizler için inceleyeceğiz.

Havalar ısınmaya başladı ve şu an en çok kilo vermek istediğimiz dönemdeyiz. Sağlıklı bir şekilde kilo vermek için diyet ve spor şart biliyorsunuz! Amacınız ise kalori alımını azaltmak, metabolizmayı hızlandırmak, sindirimi düzenlemek, vücudu detoks etmek ve yağ yakmaktır. Bütün bunları yaparken şifalı bitkilerden faydalanır isek nasıl olur.

African Mango Kapsül İçerik

African Mango Kapsül İçerisinde bulunan bitkiler şu şekildedir;

Mango, tok tutucu etkisi ile iştahı keser, bu sayede fazla kalori alımını engelleyebilir.

Biberiye, sindirim sistemine iyi gelebilir. Özellikle mide, kabızlık, hazımsızlık gibi sindirim sistemi problemlerinde kullanılabilir, karaciğerdeki toksinlerin temizlenmesi için kullanılabilir.

Funda, sindirim sistemine iyi gelebilir, özellikle böbrekleri çalıştırarak idrar söktürmeye yardımcıdır

Zencefil, terlemeyi sağlayarak vücuttan toksinleri atabilir.

Tarçın kabuğu, kan şekerini dengede tutar ve şekerli tadı ile zararlı şeker tüketme ihtiyacınız ortadan kalkar.

Mate yaprağı, metabolizmayı hızlandırarak enerji yakımını artırır. İştahı keser ve kalori alımını azaltır.

Yeşil çay, metabolizmayı hızlandırır, kilo vermeye yardımcıdır.

Zeytin yaprağı, kan şekerini düzenleyici ve metabolizma hızını artırıcı etkisi ile kilo vermeye yardım eder.

Yulaf, lifli yapısı ile tok tutar ve metabolizmayı hızlandırıcı etkisi vardır.

African Mango Kapsül Kullanım Şekli

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinden yarım saat önce 2 kapsül bol su ile tüketilir.

African Mango Kapsül Faydaları Nedir?

Tok tutucu etkisi ile kişiyi tok tutar, fazla yemek yemesini engeller

İştahı kapatabilir.

Kan şekerini dengede tutabilir

Vücuttan toksin attırabilir

Metabolizmayı hızlandırır

Enerji yakımını artırabilir

Sindirimi düzene sokabilir.

İdrar söktürebilir.

 

African Mango Kapsül ilaç değildir. TAKVİYE EDİCİ GIDADIR!

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlı yazılmıştır.

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ:  African Mango Kapsül nedir, African Mango Kapsül yan etkileri, African Mango Kapsül ne işe yarar, African Mango Kapsül kullananlar, African Mango Kapsül gnc, African Mango Kapsül reviews, African Mango Kapsül green tea, African Mango Kapsül side effects, African Mango Kapsül green tea capsules reviews, African Mango Kapsül walmart, african mango plus, African Mango Kapsül yorumları,  african mango çayı, african mango nedir, african mango satın al, african mango fiyatı, african mango kullanıcı yorumları, african mango çayı faydaları, african mango sipariş takibi, african mango meyvesi faydaları, african mango active form çayı, african mango şeker hastaları kullanabilir mi, african mango, african mango hapı

 

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.