ACI ÇEHRELİ ÇAY 42’Lİ KARIŞIK BİTKİSEL SÜZEN POŞET (NURS)

Acı Çehreli Çay 42’li Karışık Bitkisel Süzen Poşet (Nurs)

Diğer bir adı akdiken olan acı çehre bitkisi yapraklarını döken ve boyu kısa olan bir ağaçtır. En fazla 1 metre kadar uzamaktadır. Kızılderililer tarafından kutsal kabuk olarak adlandırılan acı çehre kabuklarından çay yapılmaktadır.

Açı çehre diğer bitkiler ve şifalı ürünler kadar şifalı bit bitkidir. Birçok sağlık problemine yardımcı olması amacı işle kullanılır. Acı Çehreli Çay 42’li Karışık Bitkisel Süzen Poşet (Nurs) kabızlığın giderilmesine yardım eder. Safra sorunu yaşayanların iyileşmesine destek olur. Kanser rahatsızlığının önlenmesine yardım eden bir bitkidir. Sindirim sisteminin düzene girmesine yardımcı olur. Acı Çehreli Çay 42’li Karışık Bitkisel Süzen Poşet (Nurs) müshil etkisi olan acı çehre çayı bağırsakların daha hızlı hareket etmesine yardım eder. Uykusuzluk probleminin giderilmesine yardım eder. Kilo kontrolü sağlamaya yardımcı olması amacı ile kullanılır. Akne problemlerinin iyileşmesinde destek verir.

Acı Çehreli Çay 42’li Karışık Bitkisel Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Acı Çehreli Çay 42’li Karışık Bitkisel Süzen Poşet (Nurs) acı çehre bitkisinden üretilen tamamen bitkisel ve doğal bir bitki çayıdır.

Acı Çehreli Çay 42’li Karışık Bitkisel Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılmalıdır?

Bir kutusunun içerisinde 42 adet Acı Çehreli poşet çay bulunmaktadır. 1 fincan sıcak suyun içerisine 1 adet Acı Çehreli Çay 42’li Karışık Bitkisel Süzen Poşet (Nurs) atılır ve birkaç dakika demlenmesi beklenir. Daha sonra tüketilir. Günde 1 ya da  2 kez tüketilmesi önerilir.

UYARI: Acı Çehreli Çay 42’li Karışık Bitkisel Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Hamile ve emziren bayanların doktoruna başvurması gerekmektedir. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.