48 HOURS PLUS NEDİR?

48 HOURS NEDİR?

48 Hours, kahve, çikolata ve çay olarak üretilmiş 3 farklı üründür. 48 Hours kahve, çikolatası ve çay bay bayan kullanımı için uygundur. İki ürününde içeriği bitkisel özlerden oluştuğu için rahatlıkla kullanılabilir. 48 Hours etkisi bakımından isteksizlik giderici , tetikleyici özelliği güçlendirici yapıdadır.

İsteksizliğe gün içerisinde yaşanan ; stres, yoğun tempolu iş hayatı, dengesiz ve düzensiz beslenme ya da düzenli kullanılan ilaçlar neden olmaktadır. Kadın erkek fark etmeksizin herkesin karşılaşabileceği bu durumun önüne geçmek adına 48 Hours çikolata ya da kahvesi kullanılabilir.  48 Hours kahvesi içeriği  bitkisel karışımların kahve ile aromalandırılarak içilebilir hale getirilmesi ile kolay bir kullanım sağlanmıştır. Çikolatası içeriğinde ise; Ginseng,Zencefil, Çakşır, Kakao, Şeker Kakao Yağı bulunmaktadır. Bilindiği üzere uzmanlarca istek arttırıcı olarak kullanılan besinlerin başında ginseng gelir. Uzunca yıllardır istek arttırıcı olarak kullanılan  Ginseng 48 Hours çikolata ürününde zencefil ve çaksır ile desteklenmiştir. Enerji arttırıcı etkisi ile isteğinizin artmasını da destekleyecek olan ürün kan akışınızı hızlandıracaktır.

48 HOURS KULLANIMI:

48 Hours Çikolata kullanımı: günlük olarak 1 adet tüketilmektedir. 30 dk sonra göstereceği etki etmektedir. 48 Hours Kahveyi ise bir fincan sıcak su ile 48 Hours kahvenizi karıştıtırın. Kahveniz içime hazırdır. İçildikten 30 ile 60 dakika sonra etkisini göstermeye başlar. İçildikten sonra en az 2 bardak su içilmesi doğru bulunmaktadır. Dilerseniz soğuk su ile karıştırarak da tüketebilirsiniz. 48 Hours çay sıcak su ile 3 4 dakika demleyerek aktivitenizden 30 dakika önce tüketebilirsiniz.

UYARI: 18 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmez. Hamile veya emziren kadınların kullanması tavsiye edilmez.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

48, hours, 48 hours, 48 hours nedir, 48 hours nasıl sipariş verilir

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.